Konsultacja z prawnikiem (1 godzina)

249,00  netto

Godzinna konsultacja z prawnikiem na wybrany przez Ciebie temat związany z prowadzeniem sklepu internetowego. Konsultacja może dotyczyć w szczególności regulaminu sklepu internetowego, praw konsumenta, kwestii dotyczących danych osobowych oraz innych aspektów prawnych prowadzenia sklepu internetowego.

linia1

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

konsultacja z doświadczonym prawnikiem specjalizującym się w obsłudze sklepów internetowych
osobisty i indywidualny kontakt z prawnikiem
możliwość zadawania bezpośrednich pytań i rozwiązywania konkretnych problemów prawnych
konsultacja udzielana w dogodny dla Ciebie sposób – telefonicznie, mailowo lub osobiście
przedmiotem konsultacji może być dowolny aspekt prawny prowadzenia sklepu internetowego, z wyłączeniem jednak aspektów księgowych i podatkowych

 

Opis

fot1Indywidualna konsultacja z prawnikiem przeznaczona jest dla sprzedawców internetowych i dotyczy aspektów prawnych prowadzenia sklepu internetowego, z wyłączeniem kwestii księgowych o podatkowych.

Podczas godzinnej konsultacji Sprzedawca ma możliwość zadawania pytań, przedstawiania konkretnych problemów oraz zagadnień. Zadaniem prawnika jest przedstawienie aktualnie obowiązującego stanu prawnego oraz przedstawienie możliwej propozycji rozwiązania danego problemu prawnego. Przykładowe problemy prawne, które mogą być omówione w czasie konsultacji to pomoc przy reklamacjach i zwrotach, sprawdzenie poprawności regulaminu, udzielenie porady na temat aspektów prawnych przeprowadzania promocji i konkursów w sklepie, czy też ochrony danych osobowych.

Konsultacja prawna jest udzielana w umówionym wspólnie terminie w wybrany przez Ciebie sposób – telefonicznie, mailowo lub osobiście w naszym biurze w Poznaniu.

 

ikona_regulaminNasi prawnicy ciągle się doskonalą, a kontakt z blisko 4000 Sprzedawców internetowych pozwala im poznać najróżniejsze problemy prawne związane z prowadzeniem sklepu internetowego. Naszym celem jest znalezienie jak najlepszego rozwiązania dla naszych Klientów.

linia2fot9

Szukasz dopasowanych rozwiązań?

Jeżeli szukasz dopasowanych do swoich potrzeb rozwiązań, to skontaktuj się z nami.

Specjalizujemy się w prawie ecommerce i lubimy każde wyzwanie, dlatego możesz być pewny, że spróbujemy Ci pomóc. 

 

 

 

linia2

fot10Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem prawników specjalizujących się w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzając i pomagając w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Zajmujemy się również przygotowywaniem umów dla przedsiębiorców z branży e-handlu i IT.

Przez 4 lata działalności w obsłudze sklepów internetowych, pomogliśmy już ponad 4 000 klientom zabezpieczyć swoje interesy pod kątem prawnym. Sprawdzone sklepy mogą liczyć na nadanie certyfikatu „Sklep Prokonsumencki”, którym wyróżniamy rzetelnych i profesjonalnych sprzedawców internetowych.

Przed rozpoczęciem prac zawsze staramy się dobrze poznać potrzeby naszego Klienta, a w razie potrzeby doradzamy konieczność wprowadzenia zmian lub modyfikacji do przyjętego modelu prowadzenia sklepu, czy też serwisu.

Naszą dewizą jest dbałość o spokój i bezpieczeństwo naszych Klientów tak, aby mogli się oni skupić na prowadzeniu swojego biznesu.

 

 

 

linia2

Poznaj opinie sprzedawców internetowych o nas

 

opinia1Stwierdzamy, że wybór serwisu ProKonsumencki.pl był jak najbardziej trafny i przyczynił się do tego, że w sposób profesjonalny dbamy o prawa Konsumenta, co wpływa również na wizerunek naszej firmy. Rekomendujemy firmę Netlibre Sp. z o.o. jako solidnego partnera.

Wojciech Lipka, Sklep ArtColor

 

 

opinia2

W imieniu SmartMedia Sp. z o.o. mam przyjemność polecić usługi firmy Netlibre Sp. z o.o.o z siedzibą w Poznaniu właściciela marki „ProKonsumencki.pl”. (…) Zlecenie przygotowania regulaminu i polityki prywatności dla nowo otwieranego sklepu internetowego sklep.smartmedia.com.pl, powierzone ww. firmie, zostało wykonane terminowo i profesjonalnie. Firmę możemy polecić jako profesjonalnego i solidnego wykonawcę.

Bartosz Sobolewski, Sklep SmartMedia.com.pl

opinia3

Polecam serwis Prokonsumencki.pl jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego. Nasza firma współpracowała z serwisem przy opracowywaniu regulaminu dla naszego sklepu internetowego. Współpraca przebiegła bez komplikacji i z zachowaniem najwyższego profesjonalizmowi. Dziękuję i polecam firmę jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Roman Godek, Sklep Chantal

linia2

Nasi eksperci są regularnie cytowani w mediach

 

logo

 

 

Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter prawny dla Sprzedawców i otrzymaj poradnik

Przygotuj się do zmian przepisów od 2023 - ponad 35 stron treści od doświadczonych prawników dla Ciebie!

SUKCES - zapisałeś się!