Jak skutecznie zabezpieczyć swoje interesy w umowach dotyczących sklepu i serwisu internetowego

Poradnik przygotowany przez wyspecjalizowanych prawników + Analiza trzech umów, z którymi możesz się spotkać prowadząc sklep internetowy. Element niezbędny, by bezpiecznie i świadomie prowadzić swój biznes.

Pobierz bezpłatny poradnik i zyskaj dostęp do eksperckiej wiedzy!

Chcę otrzymać bezpłatny audyt prawny regulaminu mojego sklepu od prawników

Poradnik zostanie wysłany na podany adres e-mail

Nie wysyłamy spamu!

Dostajemy bardzo dużo zapytań od naszych Klientów. Wiele z nich dotyczy skutecznego zabezpieczenia swoich interesów. Jako sprzedawca internetowy, będziesz zawierał wiele umów – o partnerstwo, o usługi dostawcze dla Twoich przedmiotów, a jeszcze wcześniej o wykonanie sklepu czy serwisu internetowego.

Postanowiliśmy zatem przeanalizować poszczególne sytuacje, na które będziesz narażony. Po przeczytaniu tego poradnika z pewnością dowiesz się, jak postępować, by zminimalizować ryzyko poniesienia strat w przypadku zawieraniu umów dotyczących sklepu i serwisu internetowego. Polecam serdecznie!

Rafał Bugajski

Rafał Bugajski

Menedżer serwisu Prokonsumencki.pl

Korzyści dla Ciebie po pobraniu poradnika:

Treści przygotowane przez prawników

Wszystkie treści zostały opracowane przez wyspecjalizowanych i doświadczonych prawników, którzy zajmują się prawem konsumenckim na co dzień.

Bezpłatna wiedza

Pokażemy Ci dokładnie na co musisz zwrócić uwagę podpisując umowę o wykonanie strony, sklepu czy serwisu internetowego, tak aby prawidłowo zabezpieczyć swoje interesy.

Dostęp do eksperckiej analizy umów

Omówimy dla Ciebie poszczególne umowy, które możliwe, że będziesz musiał zawrzeć prowadząc sklep internetowy. Nasze doświadczenie w tym zakresie na pewno będzie pomocne.

Profesjonalne porady

Udzielimy Ci kilka bardzo przydatnych rad, które pomogą Ci wybrać najlepszego wykonawcę. Wszystko po to, abyś mógł skupić się na prowadzeniu swojego biznesu zamiast niepotrzebnych sporów.

Bezpieczeństwo

Wskażemy Ci najważniejsze kwestie, na które musisz zwrócić uwagę zanim podpiszesz jakąkolwiek umowę. Pozwoli Ci to zaoszczędzić pieniądze i czas oraz uniknąć zbędnego stresu.

Stałe wsparcie prawne

Wraz z niezbędnikiem, otrzymujesz dostęp do bezpłatnego wsparcia naszych prawników. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nasi specjaliści są do Twojej

Co dokładnie znajdziesz w poradniku?

Korzyści wynikające z zawarcia umowy

Dlaczego w ogóle warto zawrzeć jakąkolwiek umowę z wykonawcami projektów? Co zyskasz dzięki temu rozwiązaniu? Czy wpłynie to na Twoje bezpieczeństwo? Na te pytania znajdziesz odpowiedzi w naszym poradniku.

Przydatne i konkretne porady

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, udzielimy Ci profesjonalnych i eksperckich rad, które pomogą Ci zabezpieczyć swoje interesy przy okazji podpisywania poszczególnych rodzajów umów.

Różne aspekty bezpieczeństwa

Omówimy nie tylko umowę o wykonanie szaty graficznej oraz logo Twojego e-sklepu, ale także poruszymy zagadnienia związane z pozycjonowaniem Twojego serwisu oraz wiele innych aspektów prawnych.

Dwie części

Poradnik został podzielony na dwie części, dzięki czemu bez problemu przyswoisz najpierw niezbędne zagadnienia teoretyczne, by później przyjrzeć się opracowanym przez prawników analizie i bez problemu ją zrozumieć.

Kliknij poniżej i zobacz wybrane strony poradnika
Poznaj opinie sprzedawców internetowych z jakimi współpracujemy od 3 lat

Stwierdzamy, że wybór serwisu ProKonsumencki.pl był jak najbardziej trafny i przyczynił się do tego, że w sposób profesjonalny dbamy o prawa Konsumenta, co wpływa również na wizerunek naszej firmy. Rekomendujemy firmę Netlibre Sp. z o.o. jako solidnego partnera.

Wojciech Lipka

Sklep ArtColor

W imieniu SmarMedia Sp. z o.o. mam przyjemność polecić usługi firmy Netlibre Sp. z o.o.o z siedzibą w Poznaniu właściciela marki “ProKonsumencki.pl”. (…) Zlecenie przygotowania regulaminu i polityki prywatności dla nowo otwieranego sklepu internetowego sklep.smartmedia.com.pl, powierzone ww. firmie, zostało wykonane terminowo i profesjonalnie. Firmę możemy polecić jako profesjonalnego i solidnego wykonawcę.

Bartosz Sobolewski

Sklep SmartMedia.com.pl

Polecam serwis Prokonsumencki.pl jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego. Nasza firma współpracowała z serwisem przy opracowywaniu regulaminu dla naszego sklepu internetowego. Współpraca przebiegła bez komplikacji i z zachowaniem najwyższego profesjonalizmowi. Dziękuję i polecam firmę jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Roman Godek

Sklep Chantal

Autorzy poradnika – prawnicy

Prokonsumencki.pl

Prawnicy serwisu specjalizują się w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzając i pomagając w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Sprawdzone sklepy mogą liczyć na nadanie certyfikatu “Sklep Prokonsumencki”, który wyróżnia rzetelnych i profesjonalnych sprzedawców internetowych.

PRAWOeCOMMERCE.PL

Bezpłatny kurs e-mailowy ze zmian w prawie ecommerce 2014. W ponad 20 lekcjach omówiono dokładnie nowe przepisy związane z wejściem w życie nowej ustawy o prawach konsumenta 25 grudnia 2014 roku. Zapisz się na kurs już teraz, podobnie jak 1500 innych osób!

Pobierz bezpłatny poradnik i zabezpiecz swoje interesy już teraz!

Czy prowadzisz sklep internetowy?

 

Czy sprzedajesz produkty online lub na Allegro?

Zapisz się na newsletter prawny!

 

Otrzymasz bezpłatnie poradniki, porady prawne

i będziesz na bieżąco ze zmianami w prawie.

Dziękujemy :)

 

Sprawdź teraz swoją skrzynkę email

(również folder - spam)

 

 

Wysłaliśmy Tobie 3 bonusy:

1) voucher na bezpłatną 10 minutową konsultację prawną

2) kupon 100 zł na nasze usługi prawnika

2) profesjonalne wzory pism dla sprzedawcy

Szukasz pomocy

przy zwrocie lub reklamacji?

 

Kliknij i dołącz do naszej grupy wsparcia na Facebooku!