Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem prawników specjalizujących się w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzając i pomagając w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Zajmujemy się również przygotowywaniem umów dla przedsiębiorców z branży e-handlu i IT.

 

Nasze dokumenty, regulaminy i usługi prawne są nadzorowane przez Kancelarię Radcy Prawnego. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze usługi i jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.

Działamy od 2010 roku i do dziś z usług naszych prawników skorzystało prawie 8 000 klientów. Sprawdzone sklepy mogą liczyć na nadanie certyfikatu „Sklep Prokonsumencki”, którym wyróżniamy rzetelnych i profesjonalnych sprzedawców internetowych.

Przed rozpoczęciem prac zawsze staramy się dobrze poznać potrzeby naszego Klienta, a w razie potrzeby doradzamy konieczność wprowadzenia zmian lub modyfikacji do przyjętego modelu prowadzenia sklepu, czy też serwisu.

Naszą dewizą jest dbałość o spokój i bezpieczeństwo naszych Klientów tak, aby mogli się oni skupić na prowadzeniu swojego biznesu.

liczba naszych klientów

ile lat działamy

Rafał Bugajski
Prezes zarządu Netlibre sp. z o.o.

Dawid Bugajski
Radca Prawny
Kierownik Działu Prawnego

Poznaj opinie sprzedawców internetowych z jakimi współpracujemy:
SAS_BP Jaworscy
SAS_BP Jaworscy
11:45 15 Mar 22
Pełen profesjonalizm, wyczerpujące odpowiedzi oraz bardzo szybki kontakt z Klientem. W pełni polecamy!
Bartosz Zakrzewski
Bartosz Zakrzewski
12:10 25 Jan 22
Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm!
Centrum Biznesowe ARTBI_eu
Centrum Biznesowe ARTBI_eu
14:53 15 Nov 21
Współpracujemy z firmą Netlibre już ponad 7 lat. Zawsze otrzymujemy wsparcie na najwyższym poziomie. Dodatkowo p. Gwidon obsługujący naszą firmę od strony prawnej wykazał się ogromną empatią i pomógł nam skutecznie w sporze gwarancyjnym z innym podmiotem gospodarczym.
Grze Gorz
Grze Gorz
13:01 05 Nov 21
Współpracujemy z firmą Netlibre już ponad 7 lat. Zawsze otrzymujemy wsparcie na najwyższym poziomie. Dodatkowo p. Gwidon obsługujący naszą firmę od strony prawnej wykazał się ogromną empatią i pomógł nam skutecznie w sporze gwarancyjnym z innym podmiotem gospodarczym. 👏👏👏👏👏
Paulina Kierdelewicz
Paulina Kierdelewicz
06:03 02 Apr 20
Polecamy serwis Prokonsumencki.pl - bardzo jasne zasady współpracy, wszelka pomoc na każdym etapie prac nad regulaminem oraz innymi materiałami. Stały kontakt w ramach wsparcia technicznego, terminowość i fachowość. Przyjemność współpracy!

Zespół Hurtowni To-Ma
Mateusz Zieliński
Mateusz Zieliński
07:51 25 Feb 20
Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta. Stworzona strona prawna (regulamin + polityka prywatnośći) spełnia wszelkie oczekiwania. Współpraca z takimi firmami to czysta przyjemność. Terminowość i fachowość, to powinno być motto przewodnie Prokonsumencki.pl
Pawel Kot
Pawel Kot
08:51 09 Dec 19
Witam. Nasza firma e-obrazy.com podjęła bardzo owocną współpracę z firmą Prokonsumencki.pl. Opracowany regulamin dla naszego sklepu internetowego spełnia nasze oczekiwania i był przygotowywany w szybkim czasie. Polecamy Prokonsumencki z uwagi na profesjonalizm, szybkość działania oraz dobry kontakt z prawnikiem.
Paweł Leszczynski
Paweł Leszczynski
12:24 08 Dec 19
Polecam Prokonsumencki.pl ! Jasne proste zasady, można liczyć na pomoc w każdym etapie dzięki czemu budowa regulaminu przebiegła sprawnie i bezbłędnie. Stały szybki kontakt w ramach wsparcia prawnego sprzedawcy oraz monitoring regulaminu i raport pozwalają zaoszczędzić dużo czasu 😉
js_loader

Nasi prawnicy są regularnie cytowani w mediach:

Sklepy ufają naszym prawnikom:

Zobacz artykuły naszych prawników w najpopularniejszych gazetach:

Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter prawny dla Sprzedawców i otrzymaj poradnik

Przygotuj się do zmian przepisów od 2023 - ponad 35 stron treści od doświadczonych prawników dla Ciebie!

SUKCES - zapisałeś się!