Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem prawników specjalizujących się w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzając i pomagając w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Zajmujemy się również przygotowywaniem umów dla przedsiębiorców z branży e-handlu i IT.

 

Nasze dokumenty, regulaminy i usługi prawne są nadzorowane przez Kancelarię Radcy Prawnego. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze usługi i jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.

Działamy od 2010 roku i do dziś z usług naszych prawników skorzystało prawie 8 000 klientów. Sprawdzone sklepy mogą liczyć na nadanie certyfikatu „Sklep Prokonsumencki”, którym wyróżniamy rzetelnych i profesjonalnych sprzedawców internetowych.

Przed rozpoczęciem prac zawsze staramy się dobrze poznać potrzeby naszego Klienta, a w razie potrzeby doradzamy konieczność wprowadzenia zmian lub modyfikacji do przyjętego modelu prowadzenia sklepu, czy też serwisu.

Naszą dewizą jest dbałość o spokój i bezpieczeństwo naszych Klientów tak, aby mogli się oni skupić na prowadzeniu swojego biznesu.

liczba naszych klientów

ile lat działamy

Rafał Bugajski
Prezes zarządu Netlibre sp. z o.o.

Dawid Bugajski
Radca Prawny
Kierownik Działu Prawnego

Poznaj opinie sprzedawców internetowych z jakimi współpracujemy:
Mateusz Nowak
Mateusz Nowak
08:55 16 Dec 20
Paulina Perzyna
Paulina Perzyna
06:03 02 Apr 20
Polecamy serwis Prokonsumencki.pl - bardzo jasne zasady współpracy, wszelka pomoc na każdym etapie prac nad regulaminem oraz innymi materiałami. Stały kontakt w ramach wsparcia technicznego, terminowość i fachowość. Przyjemność współpracy!

Zespół Hurtowni To-Ma
Mateusz Zieliński
Mateusz Zieliński
07:51 25 Feb 20
Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta. Stworzona strona prawna (regulamin + polityka prywatnośći) spełnia wszelkie oczekiwania. Współpraca z takimi firmami to czysta przyjemność. Terminowość i fachowość, to powinno być motto przewodnie Prokonsumencki.pl
FUNGOOplaygrounds thousand smiles
FUNGOOplaygrounds thousand smiles
08:24 11 Feb 20
Nie tylko polecam korzystać z usług ale i naśladować jakość ich świadczenia.
Ecolou Ecolou
Ecolou Ecolou
09:36 04 Feb 20
Gdyby wszystkie firmy świadczyły usługi na takim poziomie jak Prokonsumencki.pl to życie byłoby o wiele prostsze. Dla swojego sklepu zamawiałem regulamin itp. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie, szybko i zrozumiale. Nie wyobrażam sobie żeby samemu przygotowywać to wszystko. Z czystym sumieniem polecam każdemu wchodzącemu w e-commerce współpracę z Prokonsumencki! 🙂
Filip Lomstar
Filip Lomstar
09:35 04 Feb 20
Gdyby wszystkie firmy świadczyły usługi na takim poziomie jak Prokonsumencki.pl to życie byłoby o wiele prostsze. Dla swojego sklepu zamawiałem regulamin itp. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie, szybko i zrozumiale. Nie wyobrażam sobie żeby samemu przygotowywać to wszystko. Z czystym sumieniem polecam każdemu wchodzącemu w e-commerce współpracę z Prokonsumencki! 😀
Radosław Krakowski
Radosław Krakowski
08:53 09 Jan 20
Polecam współpracę. Sprawny kontakt i pomoc prawna.
Piotr Kobosko
Piotr Kobosko
10:29 23 Dec 19
Polecam usługi firmy Netlibre! Współpracujemy razem już ponad 5 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy! Prawnicy pracujący w tej firmie są naprawdę doświadczeni w kwestiach prawa konsumenckiego i wielokrotnie pomagali nam - jako sprzedawcy internetowemu - zarówno telefonicznie jak i e-mailowo w najróżniejszych tematach i problemach prawnych. Gorąco polecam!

Nasi prawnicy są regularnie cytowani w mediach:

Sklepy ufają naszym prawnikom:

Zobacz artykuły naszych prawników w najpopularniejszych gazetach:

Czy prowadzisz sklep internetowy?

 

Czy sprzedajesz produkty online lub na Allegro?

Zapisz się na newsletter prawny!

 

Otrzymasz bezpłatnie poradniki, porady prawne

i będziesz na bieżąco ze zmianami w prawie.

Dziękujemy :)