Zapoznaj się z naszą ofertą
 

Mapa prawna sprzedawcy internetowego

Najważniejsze prawne aspekty prowadzenia działalności w Internecie. Sprawdź, w którym punkcie aktualnie się znajdujesz!

Pobierz bezpłatnie „Mapę Prawną
sprzedawcy internetowego”!

Chcę otrzymać bezpłatny audyt prawny regulaminu mojego sklepu od prawników

Specjalnie dla Sprzedawców Internetowych przygotowaliśmy propozycję darmowego sprawdzenia regulaminu sklepu internetowego pod kątem klauzul niedozwolonych. Dzięki temu szybko dowiesz się, czy Twój regulamin je zawiera.

Nasz prawnik przeprowadzi darmowy audyt w ciągu 3 godzin (w dni robocze). Wynik audytu otrzymasz na podany adres mailowy – jeśli okaże się, że regulamin zawiera potencjalne klauzule jednocześnie przedstawimy Ci niezobowiązującą propozycję poprawienia regulaminu.

Poradnik zostanie wysłany na podany adres e-mail

Nie wysyłamy spamu!

Jako sprzedawca internetowy, z pewnością nie raz zastanawiałeś się nad wszystkimi obowiązkami, które wiążą się z prowadzeniem e-sklepu. Oprócz tego dodać trzeba także wszystkie inne prawne aspekty prowadzenia działalności, a to sprawia potencjalnym sprzedawcom wiele problemów.

Dlatego w odpowiedzi na rosnącą potrzebę przygotowaliśmy “Mapę Prawną”, która krok po kroku prowadzi Cię do rozpoczęcia sprzedaży. Pobierz ją, sprawdź, w którym miejscu się znajdujesz i skorzystaj z cennych wskazówek doświadczonych prawników.

Rafał Bugajski

Rafał Bugajski

Manager serwisu Prokonsumencki.pl

Co zyskujesz pobierając niezbędnik?
t

Najważniejsze aspekty prowadzenia działalności

Poradnik zawiera zestawienie wszystkich prawnych aspektów prowadzenia działalności w Internecie. Dzięki niemu poznasz wszystkie obowiązki, które Cię czekają i cenne wskazówki od doświadczonych prawników.

Treści przygotowane przez prawników

Wszystkie treści zostały opracowane przez wyspecjalizowanych i doświadczonych prawników, którzy zajmują się prawem konsumenckim na co dzień.

Stały dostęp do najważniejszych zagadnień

Wszystkie zagadnienia, które są najbardziej istotne z punktu widzenia sprzedawcy internetowego, masz teraz w jednym miejscu. Dzięki temu możesz cieszyć się ułatwionym dostępem do najpotrzebniejszych informacji.

Legalność działań i wzrost zaufania

Działanie zgodnie z obowiązującymi przepisami i dotrzymywanie wymaganych terminów przyczyni się do wzrostu zaufania do Twojego sklepu internetowego.

Bezpieczeństwo

Mając pod ręką wszelkie najważniejsze terminy, zapewniasz sobie bezpieczne i niczym nienarażone funkcjonowanie w branży ecommerce. Działając zgodnie z obowiązującym Cię prawem, nie musisz obawiać się kar czy sankcji ze strony UOKiK.

Stałe wsparcie prawne

Wraz z mapą prawną, otrzymujesz dostęp do bezpłatnego wsparcia naszych prawników. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Wybierz dowolną formę kontaktu: telefon lub mail.

 

Co dokładnie znajdziesz w niezbędniku?

 

Najważniejsze obowiązki, które musisz spełnić jako sprzedawca internetowy

Poznasz wszystkie obowiązki dotyczące prowadzenia działalności przez Internet. Dzięki temu będziesz mógł swobodnie wszystko zaplanować!

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Mapa prawna, to zestawienie odpowiedzi na najczęstsze pytania ze strony klientów oraz naszego doświadczenia. Warto skorzystać z tak przydatnej wiedzy!

Wskazówki od prawników

W poradniku znajdziesz także cenne wskazówki od doświadczonych prawników. Pomożemy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania danej sytuacji!

Przeglądaj w JPG lub PDF

Mapa Prawna dostępna jest w dwóch formatach .JPG oraz .PDF. Możesz ją swobodnie przeglądać na urządzeniach mobilnych jak i na komputerze!
Poznaj opinie sprzedawców internetowych z jakimi współpracujemy od 3 lat
Stwierdzamy, że wybór serwisu ProKonsumencki.pl był jak najbardziej trafny i przyczynił się do tego, że w sposób profesjonalny dbamy o prawa Konsumenta, co wpływa również na wizerunek naszej firmy. Rekomendujemy firmę Netlibre Sp. z o.o. jako solidnego partnera. Wojciech Lipka

Sklep ArtColor

W imieniu SmarMedia Sp. z o.o. mam przyjemność polecić usługi firmy Netlibre Sp. z o.o.o z siedzibą w Poznaniu właściciela marki “ProKonsumencki.pl”. (…) Zlecenie przygotowania regulaminu i polityki prywatności dla nowo otwieranego sklepu internetowego sklep.smartmedia.com.pl, powierzone ww. firmie, zostało wykonane terminowo i profesjonalnie. Firmę możemy polecić jako profesjonalnego i solidnego wykonawcę. Bartosz Sobolewski

Sklep SmartMedia.com.pl

Polecam serwis Prokonsumencki.pl jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego. Nasza firma współpracowała z serwisem przy opracowywaniu regulaminu dla naszego sklepu internetowego. Współpraca przebiegła bez komplikacji i z zachowaniem najwyższego profesjonalizmowi. Dziękuję i polecam firmę jako godnego zaufania partnera biznesowego. Roman Godek

Sklep Chantal

Autorzy niezbędnika – prawnicy

Prokonsumencki.pl

Prawnicy serwisu specjalizują się w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzając i pomagając w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Sprawdzone sklepy mogą liczyć na nadanie certyfikatu “Sklep Prokonsumencki”, który wyróżnia rzetelnych i profesjonalnych sprzedawców internetowych.

PRAWOeCOMMERCE.PL

Bezpłatny kurs e-mailowy ze zmian w prawie ecommerce 2014. W ponad 20 lekcjach omówiono dokładnie nowe przepisy związane z wejściem w życie nowej ustawy o prawach konsumenta 25 grudnia 2014 roku. Zapisz się na kurs już teraz, podobnie jak 1500 innych osób!

Pobierz bezpłatny niezbędnik ze zmian w prawie już teraz!

Czy zamierzasz otworzyć sklep internetowy albo już sprzedajesz online?

Zapisz się teraz na newsletter prawny

otrzymasz za darmo poradniki i porady prawne!

Będziesz na bieżąco ze zmianami prawa doty. sprzedaży internetowej i zabezpieczysz lepiej interesy swojej firmy.