Mapa prawna sprzedawcy internetowego

Najważniejsze prawne aspekty prowadzenia działalności w Internecie. Sprawdź, w którym punkcie aktualnie się znajdujesz!

Pobierz bezpłatnie „Mapę Prawną sprzedawcy internetowego”!

Chcę otrzymać bezpłatny audyt prawny regulaminu mojego sklepu od prawników

Poradnik zostanie wysłany na podany adres e-mail

Nie wysyłamy spamu!

Jako sprzedawca internetowy, z pewnością nie raz zastanawiałeś się nad wszystkimi obowiązkami, które wiążą się z prowadzeniem e-sklepu. Oprócz tego dodać trzeba także wszystkie inne prawne aspekty prowadzenia działalności, a to sprawia potencjalnym sprzedawcom wiele problemów.

Dlatego w odpowiedzi na rosnącą potrzebę przygotowaliśmy “Mapę Prawną”, która krok po kroku prowadzi Cię do rozpoczęcia sprzedaży. Pobierz ją, sprawdź, w którym miejscu się znajdujesz i skorzystaj z cennych wskazówek doświadczonych prawników.

Rafał Bugajski

Rafał Bugajski

Manager serwisu Prokonsumencki.pl

Co zyskujesz pobierając niezbędnik?
t

Najważniejsze aspekty prowadzenia działalności

Poradnik zawiera zestawienie wszystkich prawnych aspektów prowadzenia działalności w Internecie. Dzięki niemu poznasz wszystkie obowiązki, które Cię czekają i cenne wskazówki od doświadczonych prawników.

Treści przygotowane przez prawników

Wszystkie treści zostały opracowane przez wyspecjalizowanych i doświadczonych prawników, którzy zajmują się prawem konsumenckim na co dzień.

Stały dostęp do najważniejszych zagadnień

Wszystkie zagadnienia, które są najbardziej istotne z punktu widzenia sprzedawcy internetowego, masz teraz w jednym miejscu. Dzięki temu możesz cieszyć się ułatwionym dostępem do najpotrzebniejszych informacji.

Legalność działań i wzrost zaufania

Działanie zgodnie z obowiązującymi przepisami i dotrzymywanie wymaganych terminów przyczyni się do wzrostu zaufania do Twojego sklepu internetowego.

Bezpieczeństwo

Mając pod ręką wszelkie najważniejsze terminy, zapewniasz sobie bezpieczne i niczym nienarażone funkcjonowanie w branży ecommerce. Działając zgodnie z obowiązującym Cię prawem, nie musisz obawiać się kar czy sankcji ze strony UOKiK.

Stałe wsparcie prawne

Wraz z mapą prawną, otrzymujesz dostęp do bezpłatnego wsparcia naszych prawników. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Wybierz dowolną formę kontaktu: telefon lub mail.

 

Co dokładnie znajdziesz w niezbędniku?

 

Najważniejsze obowiązki, które musisz spełnić jako sprzedawca internetowy

Poznasz wszystkie obowiązki dotyczące prowadzenia działalności przez Internet. Dzięki temu będziesz mógł swobodnie wszystko zaplanować!

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Mapa prawna, to zestawienie odpowiedzi na najczęstsze pytania ze strony klientów oraz naszego doświadczenia. Warto skorzystać z tak przydatnej wiedzy!

Wskazówki od prawników

W poradniku znajdziesz także cenne wskazówki od doświadczonych prawników. Pomożemy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania danej sytuacji!

Przeglądaj w JPG lub PDF

Mapa Prawna dostępna jest w dwóch formatach .JPG oraz .PDF. Możesz ją swobodnie przeglądać na urządzeniach mobilnych jak i na komputerze!

Poznaj opinie sprzedawców internetowych z jakimi współpracujemy od 3 lat

Stwierdzamy, że wybór serwisu ProKonsumencki.pl był jak najbardziej trafny i przyczynił się do tego, że w sposób profesjonalny dbamy o prawa Konsumenta, co wpływa również na wizerunek naszej firmy. Rekomendujemy firmę Netlibre Sp. z o.o. jako solidnego partnera.

Wojciech Lipka

Sklep ArtColor

W imieniu SmarMedia Sp. z o.o. mam przyjemność polecić usługi firmy Netlibre Sp. z o.o.o z siedzibą w Poznaniu właściciela marki “ProKonsumencki.pl”. (…) Zlecenie przygotowania regulaminu i polityki prywatności dla nowo otwieranego sklepu internetowego sklep.smartmedia.com.pl, powierzone ww. firmie, zostało wykonane terminowo i profesjonalnie. Firmę możemy polecić jako profesjonalnego i solidnego wykonawcę.

Bartosz Sobolewski

Sklep SmartMedia.com.pl

Polecam serwis Prokonsumencki.pl jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego. Nasza firma współpracowała z serwisem przy opracowywaniu regulaminu dla naszego sklepu internetowego. Współpraca przebiegła bez komplikacji i z zachowaniem najwyższego profesjonalizmowi. Dziękuję i polecam firmę jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Roman Godek

Sklep Chantal

Autorzy niezbędnika – prawnicy

Prokonsumencki.pl

Prawnicy serwisu specjalizują się w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzając i pomagając w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Sprawdzone sklepy mogą liczyć na nadanie certyfikatu “Sklep Prokonsumencki”, który wyróżnia rzetelnych i profesjonalnych sprzedawców internetowych.

PRAWOeCOMMERCE.PL

Bezpłatny kurs e-mailowy ze zmian w prawie ecommerce 2014. W ponad 20 lekcjach omówiono dokładnie nowe przepisy związane z wejściem w życie nowej ustawy o prawach konsumenta 25 grudnia 2014 roku. Zapisz się na kurs już teraz, podobnie jak 1500 innych osób!

Pobierz bezpłatny niezbędnik ze zmian w prawie już teraz!

Czy prowadzisz sklep internetowy?

 

Czy sprzedajesz produkty online lub na Allegro?

Zapisz się na newsletter prawny!

 

Otrzymasz bezpłatnie poradniki, porady prawne

i będziesz na bieżąco ze zmianami w prawie.

Dziękujemy :)

 

Sprawdź teraz swoją skrzynkę email

(również folder - spam)

 

 

Wysłaliśmy Tobie 3 bonusy:

1) voucher na bezpłatną 10 minutową konsultację prawną

2) kupon 100 zł na nasze usługi prawnika

2) profesjonalne wzory pism dla sprzedawcy

Szukasz pomocy

przy zwrocie lub reklamacji?

 

Kliknij i dołącz do naszej grupy wsparcia na Facebooku!