Mapa prawna sprzedawcy internetowego

Najważniejsze prawne aspekty prowadzenia działalności w Internecie. Sprawdź, w którym punkcie aktualnie się znajdujesz!

Pobierz bezpłatnie „Mapę Prawną sprzedawcy internetowego”!

  Chcę otrzymać bezpłatny audyt prawny regulaminu mojego sklepu od prawników

  Poradnik zostanie wysłany na podany adres e-mail

  Nie wysyłamy spamu!

  Jako sprzedawca internetowy, z pewnością nie raz zastanawiałeś się nad wszystkimi obowiązkami, które wiążą się z prowadzeniem e-sklepu. Oprócz tego dodać trzeba także wszystkie inne prawne aspekty prowadzenia działalności, a to sprawia potencjalnym sprzedawcom wiele problemów.

  Dlatego w odpowiedzi na rosnącą potrzebę przygotowaliśmy “Mapę Prawną”, która krok po kroku prowadzi Cię do rozpoczęcia sprzedaży. Pobierz ją, sprawdź, w którym miejscu się znajdujesz i skorzystaj z cennych wskazówek doświadczonych prawników.

  Rafał Bugajski

  Rafał Bugajski

  Manager serwisu Prokonsumencki.pl

  Co zyskujesz pobierając niezbędnik?
  t

  Najważniejsze aspekty prowadzenia działalności

  Poradnik zawiera zestawienie wszystkich prawnych aspektów prowadzenia działalności w Internecie. Dzięki niemu poznasz wszystkie obowiązki, które Cię czekają i cenne wskazówki od doświadczonych prawników.

  Treści przygotowane przez prawników

  Wszystkie treści zostały opracowane przez wyspecjalizowanych i doświadczonych prawników, którzy zajmują się prawem konsumenckim na co dzień.

  Stały dostęp do najważniejszych zagadnień

  Wszystkie zagadnienia, które są najbardziej istotne z punktu widzenia sprzedawcy internetowego, masz teraz w jednym miejscu. Dzięki temu możesz cieszyć się ułatwionym dostępem do najpotrzebniejszych informacji.

  Legalność działań i wzrost zaufania

  Działanie zgodnie z obowiązującymi przepisami i dotrzymywanie wymaganych terminów przyczyni się do wzrostu zaufania do Twojego sklepu internetowego.

  Bezpieczeństwo

  Mając pod ręką wszelkie najważniejsze terminy, zapewniasz sobie bezpieczne i niczym nienarażone funkcjonowanie w branży ecommerce. Działając zgodnie z obowiązującym Cię prawem, nie musisz obawiać się kar czy sankcji ze strony UOKiK.

  Stałe wsparcie prawne

  Wraz z mapą prawną, otrzymujesz dostęp do bezpłatnego wsparcia naszych prawników. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Wybierz dowolną formę kontaktu: telefon lub mail.

   

  Co dokładnie znajdziesz w niezbędniku?

   

  Najważniejsze obowiązki, które musisz spełnić jako sprzedawca internetowy

  Poznasz wszystkie obowiązki dotyczące prowadzenia działalności przez Internet. Dzięki temu będziesz mógł swobodnie wszystko zaplanować!

  Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

  Mapa prawna, to zestawienie odpowiedzi na najczęstsze pytania ze strony klientów oraz naszego doświadczenia. Warto skorzystać z tak przydatnej wiedzy!

  Wskazówki od prawników

  W poradniku znajdziesz także cenne wskazówki od doświadczonych prawników. Pomożemy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania danej sytuacji!

  Przeglądaj w JPG lub PDF

  Mapa Prawna dostępna jest w dwóch formatach .JPG oraz .PDF. Możesz ją swobodnie przeglądać na urządzeniach mobilnych jak i na komputerze!

  Poznaj opinie sprzedawców internetowych z jakimi współpracujemy od 3 lat

  Stwierdzamy, że wybór serwisu ProKonsumencki.pl był jak najbardziej trafny i przyczynił się do tego, że w sposób profesjonalny dbamy o prawa Konsumenta, co wpływa również na wizerunek naszej firmy. Rekomendujemy firmę Netlibre Sp. z o.o. jako solidnego partnera.

  Wojciech Lipka

  Sklep ArtColor

  W imieniu SmarMedia Sp. z o.o. mam przyjemność polecić usługi firmy Netlibre Sp. z o.o.o z siedzibą w Poznaniu właściciela marki “ProKonsumencki.pl”. (…) Zlecenie przygotowania regulaminu i polityki prywatności dla nowo otwieranego sklepu internetowego sklep.smartmedia.com.pl, powierzone ww. firmie, zostało wykonane terminowo i profesjonalnie. Firmę możemy polecić jako profesjonalnego i solidnego wykonawcę.

  Bartosz Sobolewski

  Sklep SmartMedia.com.pl

  Polecam serwis Prokonsumencki.pl jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego. Nasza firma współpracowała z serwisem przy opracowywaniu regulaminu dla naszego sklepu internetowego. Współpraca przebiegła bez komplikacji i z zachowaniem najwyższego profesjonalizmowi. Dziękuję i polecam firmę jako godnego zaufania partnera biznesowego.

  Roman Godek

  Sklep Chantal

  Autorzy niezbędnika – prawnicy

  Prokonsumencki.pl

  Prawnicy serwisu specjalizują się w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzając i pomagając w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Sprawdzone sklepy mogą liczyć na nadanie certyfikatu “Sklep Prokonsumencki”, który wyróżnia rzetelnych i profesjonalnych sprzedawców internetowych.

  PRAWOeCOMMERCE.PL

  Bezpłatny kurs e-mailowy ze zmian w prawie ecommerce 2014. W ponad 20 lekcjach omówiono dokładnie nowe przepisy związane z wejściem w życie nowej ustawy o prawach konsumenta 25 grudnia 2014 roku. Zapisz się na kurs już teraz, podobnie jak 1500 innych osób!

  Pobierz bezpłatny niezbędnik ze zmian w prawie już teraz!

  Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter prawny dla Sprzedawców i otrzymaj poradnik

  Przygotuj się do zmian przepisów od 2023 - ponad 35 stron treści od doświadczonych prawników dla Ciebie!

  SUKCES - zapisałeś się!