ustawa o prawach konsumenta, regulamin sklepu, klauzule niedozwolone

Tutaj otrzymasz bezpłatny audyt regulaminu i strony sklepu pod kątem przepisów prawa

Nasi prawnicy przejrzą Twój regulamin i jeśli znajdą choć jedną klauzulę niedozwoloną lub brak informacyjny poinformujemy Cię o tym mailowo i zaproponujemy niezobowiązującą pomoc prawną. Zajmujemy się tym od początku naszej działaności, dlatego dajemy gwarancję, że audyt regulaminu będzie w dobrych rękach.

 
Twoje korzyści z audytu regulaminu:

Weryfikacja regulaminu

Sprawdzimy czy Twój regulamin zawiera klauzule niedozwolone i wszystkie wymagane informacje w oparciu o nową ustawę. Nie warto płacić kary czy wdawać się w pozwy sądowe.

Weryfikacja strony sklepu

Sprawdzimy czy spełniono wymogi informacyjne wobec konsumentów i wprowadzono zmiany na stronie sklepu.

Zgodność z nowymi przepisami

Dowiesz się, czy Twój sklep jest dobrze przygotowany na nowe przepisy. Pamiętaj, że prawo jest ciągle aktualizowane i poszerzane o nowe informacje.

Propozycja pomocy prawnika

Jeśli znajdziemy jakieś klauzule lub braki informacyjne to prześlemy Tobie propozycję pomocy prawnika. Twój regulamin oczywiście może okazać się poprawny, a wtedy również otrzymasz wiadomość zwrotną.

Zamów poniżej bezpłatny audyt

3 + 12 =

Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem prawników, którzy specjalizują się w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzając i pomagając w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Sprawdzone sklepy mogą liczyć na nadanie certyfikatu „Sklep Prokonsumencki”, który wyróżnia rzetelnych i profesjonalnych sprzedawców internetowych. Specjalizujemy się w obsłudze sklepów internetowych od ponad 10 lat i pomogliśmy już ponad 8 000 klientom zabezpieczyć swoje interesy pod kątem prawnym. Audyt regulaminów wykonujemy od początku naszej działalności, dlatego korzystając z naszej usługi masz pewność, że zauważymy każdą klauzulę niedozwoloną.

Nasi eksperci są regularnie cytowani w mediach

 

Nasi partnerzy

 

Czy prowadzisz sklep internetowy?

 

Czy sprzedajesz produkty online lub na Allegro?

Zapisz się na newsletter prawny!

 

Otrzymasz bezpłatnie poradniki, porady prawne

i będziesz na bieżąco ze zmianami w prawie.

Dziękujemy :)