Tutaj otrzymasz bezpłatny audyt regulaminu i strony sklepu pod kątem przepisów prawa

Zadzwoń lub napisz

61 847 55 18

kontakt@prokonsumencki.pl

Weryfikacja regulaminu

Sprawdzimy czy Twój regulamin zawiera klauzule niedozwolone i wszystkie wymagane informacje w oparciu o nową ustawę. Nie warto płacić kary czy wdawać się w pozwy sądowe.

Weryfikacja strony sklepu

Sprawdzimy czy spełniono wymogi informacyjne wobec konsumentów i wprowadzono zmiany na stronie sklepu.

Zgodność z nowymi przepisami

Dowiesz się, czy Twój sklep jest dobrze przygotowany na nowe przepisy. Pamiętaj, że prawo jest ciągle aktualizowane i poszerzane o nowe informacje.

Propozycja pomocy prawnika

Jeśli znajdziemy jakieś klauzule lub braki informacyjne to prześlemy Tobie propozycję pomocy prawnika. Twój regulamin oczywiście może okazać się poprawny, a wtedy również otrzymasz wiadomość zwrotną.

Zamów poniżej bezpłatny audyt

Kim jesteśmy

 

Jesteśmy zespołem prawników, którzy specjalizują się w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzając i pomagając w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Sprawdzone sklepy mogą liczyć na nadanie certyfikatu „Sklep Prokonsumencki”, który wyróżnia rzetelnych i profesjonalnych sprzedawców internetowych. Specjalizujemy się w obsłudze sklepów internetowych od ponad 10 lat i pomogliśmy już ponad 8 000 klientom zabezpieczyć swoje interesy pod kątem prawnym. Audyt regulaminów wykonujemy od początku naszej działalności, dlatego korzystając z naszej usługi masz pewność, że zauważymy każdą klauzulę niedozwoloną.

Poznaj opinie sprzedawców internetowych, z którymi współpracujemy
Stwierdzamy, że wybór serwisu ProKonsumencki.pl był jak najbardziej trafny i przyczynił się do tego, że w sposób profesjonalny dbamy o prawa Konsumenta, co wpływa również na wizerunek naszej firmy. Rekomendujemy firmę Netlibre Sp. z o.o. jako solidnego partnera.
Wojciech Lipka

Właściciel, Sklep ArtColor

W imieniu SmarMedia Sp. z o.o. mam przyjemność polecić usługi firmy Netlibre Sp. z o.o.o z siedzibą w Poznaniu właściciela marki “ProKonsumencki.pl”. (…) Zlecenie przygotowania regulaminu i polityki prywatności dla nowo otwieranego sklepu internetowego sklep.smartmedia.com.pl, powierzone ww. firmie, zostało wykonane terminowo i profesjonalnie. Firmę możemy polecić jako profesjonalnego i solidnego wykonawcę.
Bartosz Sobolewski

Manager, Sklep SmartMedia.com.pl

Polecam serwis Prokonsumencki.pl jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego. Nasza firma współpracowała z serwisem przy opracowywaniu regulaminu dla naszego sklepu internetowego. Współpraca przebiegła bez komplikacji i z zachowaniem najwyższego profesjonalizmowi. Dziękuję i polecam firmę jako godnego zaufania partnera biznesowego.
Roman Godek

Właściciel, Sklep Chantal

Zaufali nam

Nasi prawnicy są cytowani w mediach

Nasi partnerzy

Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter prawny dla Sprzedawców i otrzymaj poradnik

Przygotuj się do zmian przepisów od 2023 - ponad 35 stron treści od doświadczonych prawników dla Ciebie!

SUKCES - zapisałeś się!