Dziękujemy za przesłanie wiadomości 🙂

Odzywamy się zazwyczaj w ciągu 30 minut ale jeśli chcesz szybciej porozmawiać z nami, to możesz zadzwonić do nas teraz: 61 847 55 18

(pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-18)

Zaufało nam już prawie 6 000 sprzedawców z całej Polski (od 2010 roku).

Poznaj opinie naszych klientów o usługach prawników

Mamy przyjemność współpracować z serwisem Prokonsumencki.pl od 2011 roku. Prawnicy pomogli nam opracować profesjonalny i zabezpieczający nasze interesy regulamin, dzięki czemu możemy skupić się na rozwijaniu naszego sklepu. Z kolei dzięki nieustającej opiece prawnej mamy pewność, że otrzymamy wsparcie w każdej, nawet najtrudniejszej sprawie.

Możemy polecić prawników serwisu Prokonsumencki.pl jako rzetelnych i profesjonalnych wykonawców w każdej zleconej im pracy.

Paweł Zwirecki

Dyrektor, Sklep eObuwie.com.pl

Kiedy otworzyłam swój pierwszy sklep internetowy, jako laik zmagałam się z dylematem jak poprawnie napisać tak ważny dokument jak regulamin. Zdecydowałam się na zlecenie tego trudnego zadania serwisowi Prokonsumencki.
I to była najlepsza z możliwych decyzji. Regulamin napisany przez serwis daje mi poczucie profesjonalizmu i bezpieczeństwa, które tym samym ja mogę dać moim potencjalnym odbiorcom. Współpraca z serwisem jest na najwyższym poziomie. Profesjonalnie, pomocnie i błyskawicznie.
Tym z Państwa,którzy zadają sobie pytanie czy warto podjąć współpracę z serwisem Prokonsumencki zdecydowanie odpowiem – Tak przez duże T.
Tamara Jarzembowska-Piasecka

Właściciel, Sklep TopArtGaleriaSztuki.pl

Firma chcąca otworzyć sklep internetowy musi spełnić wiele obowiązków, wynikających z przepisów prawa, które chronią konsumentów. W rzetelnym wywiązaniu się z tych wymagań, najlepiej skorzystać z porady specjalistów znających te wszystkie zawiłości prawne. Nasz sklep skarbeksklep.pl został sprawdzony pod tym względem przez prawnika z Prokonsumencki.pl. Firma przygotowała dla nas Regulamin sklepu internetowego, politykę prywatności oraz ostateczny audyt sprawdzający poprawność działania naszego sklepu.

Polecam współpracę z Prokonsumencki.pl. Każda z usług została wykonana profesjonalnie. Na szereg pytań dostaliśmy wyczerpującą odpowiedź. Cena usług jest satysfakcjonująca.

Ewa Skrzekut-Bak

Sklep Skarbeksklep.pl

W imieniu SmarMedia Sp. z o.o. mam przyjemność polecić usługi firmy Netlibre Sp. z o.o.o z siedzibą w Poznaniu właściciela marki “ProKonsumencki.pl”.

SmartMedia Sp. z o.o. rozpoczeła współpracę z firmą Netlibre Sp. z o.o. w sierpniu 2012 roku. Zlecenie przygotowania regulaminu i polityki prywatności dla nowo otwieranego sklepu internetowego sklep.smartmedia.com.pl, powierzone ww. firmie, zostało wykonane terminowo i profesjonalnie.

Firmę możemy polecić jako profesjonalnego i solidnego wykonawcę.

Bartosz Sobolewski

Sklep SmartMedia.com.pl

W styczniu br. nasza firma nawiązała współpracę z firmą NETLIBRE SP. Z O.O. Współpraca układała się wzorowo. Analizie został poddany każdy etap realizacji zamówienia w naszym sklepie, a także każdy aspekt umowy zawieranej na odległość. Dzięki doświadczeniu i kompetencji firmy NETLIBRE SP. Z O.O. nasza firma otrzymała w marcu 2012 r. wyróżnienie w konkursie „Bezpieczny eSklep” organizowanym pod patronatem Ministerstwa Gospodarki. Z całym przekonaniem mogę poświadczyć, że firmę NETLIBRE SP. Z O.O. cechuje wysoki profesjonalizm, bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, oraz bardzo krótki termin przygotowania całości zlecenia.
Grzegorz Basta

Sklep Sortmund.pl

Nasi prawnicy pełnią role ekspertów w mediach

Sprawdź poniżej kilka naszych cytatów w prasie ogólnopolskiej

tel. 61 847 55 18

kontakt@prokonsumencki.pl

Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter prawny dla Sprzedawców i otrzymaj poradnik

Przygotuj się do zmian przepisów od 2023 - ponad 35 stron treści od doświadczonych prawników dla Ciebie!

SUKCES - zapisałeś się!