Wycena usługi mikrowindykacji

Mikrowindykacja została przygotowana z myślą o sprzedawcach internetowych, którzy borykają się z problemem nieodebranych przesyłek. Dzięki nam zwiększysz swoje szansę na odzyskanie należnych Ci pieniędzy!

Wyceń mikrowindykację

10 + 1 =

Dostajemy bardzo dużo zapytań od naszych Klientów odnośnie nieodebranych przesyłek pobraniowych. Jako sprzedawca internetowy, Jesteś narażony na występowanie i dotknięcie przez takie ryzyko. Należy jednak wtedy pamiętać o egzekwowaniu swoich praw!

Postanowiliśmy stworzyć produkt, który umożliwi odzyskanie należnych pieniędzy i zwiększy skuteczność windykacji, a tym samym nie obarczy sporym kosztem. Polecam!

Rafał Bugajski

Rafał Bugajski

Menedżer serwisu Prokonsumencki.pl

Na czym polega mikrowindykacja?

Mikrowindykacja polega na przesłaniu przez Kancelarię elektronicznego wezwania do zapłaty – maila do wskazanego przez Państwa klienta. Oczywiście forma i treść maila jest wcześniej wspólnie uzgadniana i akceptowana przez Państwa. Staramy się tutaj nie straszyć konsumentów, często sam kontakt z Kancelarią powoduje, że klient inaczej reaguje na takie wezwanie.

Jakich informacji potrzebujemy?

Aby wezwać skutecznie klient do zapłaty, od Państwa potrzebujemy jedynie adres mailowy, imię i nazwisko klienta oraz dochodzoną kwotę. Całą resztą zajmuje się nasz doświadczony prawnik, a Państwo czekają na rezultat.

Jak wygląda przykładowy pakiet?
  • Pakiet obejmuje do 3 windykacji miesięcznie (wezwania do zapłaty), a samą ilość spraw rozliczamy kwartalnie – przykładowo w ostatnim miesiącu kwartału mogą Państwo wykorzystać wszystkie 9 windykacji.
  • Dodatkowe zlecenia (np. pozew sądowy) zawsze ustalamy wspólnie i wymagają one Państwa wyraźnej akceptacji. W przypadku wypowiedzenia umowy w terminie pierwszych 3 miesięcy umowa kończy się z ostatnim dniem tego okresu, po upływie tego okresu mogą Państwo wypowiedzieć umowę z 1 miesięcznym terminem wypowiedzenia.

Nasi eksperci są regularnie cytowani w mediach

Poznaj opinie sprzedawców internetowych z jakimi współpracujemy od 5 lat

Stwierdzamy, że wybór serwisu ProKonsumencki.pl był jak najbardziej trafny i przyczynił się do tego, że w sposób profesjonalny dbamy o prawa Konsumenta, co wpływa również na wizerunek naszej firmy. Rekomendujemy firmę Netlibre Sp. z o.o. jako solidnego partnera.
Wojciech Lipka

Sklep ArtColor

W imieniu SmarMedia Sp. z o.o. mam przyjemność polecić usługi firmy Netlibre Sp. z o.o.o z siedzibą w Poznaniu właściciela marki “ProKonsumencki.pl”. (…) Zlecenie przygotowania regulaminu i polityki prywatności dla nowo otwieranego sklepu internetowego sklep.smartmedia.com.pl, powierzone ww. firmie, zostało wykonane terminowo i profesjonalnie. Firmę możemy polecić jako profesjonalnego i solidnego wykonawcę.
Bartosz Sobolewski

Sklep SmartMedia.com.pl

Polecam serwis Prokonsumencki.pl jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego. Nasza firma współpracowała z serwisem przy opracowywaniu regulaminu dla naszego sklepu internetowego. Współpraca przebiegła bez komplikacji i z zachowaniem najwyższego profesjonalizmowi. Dziękuję i polecam firmę jako godnego zaufania partnera biznesowego.
Roman Godek

Sklep Chantal

Wsparcie prawne zapewnia

Prokonsumencki.pl

Prawnicy serwisu specjalizują się w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzając i pomagając w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Sprawdzone sklepy mogą liczyć na nadanie certyfikatu “Sklep Prokonsumencki”, który wyróżnia rzetelnych i profesjonalnych sprzedawców internetowych.

Kancelaria Bugajski

Jestem radcą prawnym i pomagam przedsiębiorcom w rozwijaniu ich działalności oraz zabezpieczaniu ich interesów. Cenię sobie szybkość działania, wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie Klienta. Na co dzień pracuję w Poznaniu, ale dzięki środkom komunikacji elektronicznej obsługuję Klientów z całej Polski. Zapraszam Cię do współpracy!

Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter prawny dla Sprzedawców i otrzymaj poradnik

Przygotuj się do zmian przepisów od 2023 - ponad 35 stron treści od doświadczonych prawników dla Ciebie!

SUKCES - zapisałeś się!