Zaznacz stronę

Wycena usługi mikrowindykacji

Mikrowindykacja została przygotowana z myślą o sprzedawcach internetowych, którzy borykają się z problemem nieodebranych przesyłek. Dzięki nam zwiększysz swoje szansę na odzyskanie należnych Ci pieniędzy!

Odpowiedz na poniższe pytania
lub zadzwoń (61) 847 55 18

Dostajemy bardzo dużo zapytań od naszych Klientów. Wiele z nich dotyczy właśnie nieodebranych przesyłek pobraniowych. Jako sprzedawca internetowy, jesteś narażony na występowanie i dotknięcie przez takie ryzyko. Należy jednak wtedy pamiętać o egzekwowaniu swoich praw!

Postanowiliśmy stworzyć produkt, który umożliwi odzyskanie należnych pieniędzy i zwiększy skuteczność windykacji, a tym samym nie obarczy sporym kosztem. Polecam!

Rafał Bugajski

Rafał Bugajski

Menedżer serwisu Prokonsumencki.pl

Na czym polega mikrowindykacja?

Mikrowindykacja polega na przesłaniu przez Kancelarię elektronicznego wezwania do zapłaty – maila do wskazanego przez Państwa klienta. Oczywiście forma i treść maila jest wcześniej wspólnie uzgadniana i akceptowana przez Państwa. Staramy się tutaj nie straszyć konsumentów, często sam kontakt z Kancelarią powoduje, że klient inaczej reaguje na takie wezwanie.

Jakich informacji potrzebujemy?

Aby wezwać skutecznie klient do zapłaty, od Państwa potrzebujemy jedynie adres mailowy, imię i nazwisko klienta oraz dochodzoną kwotę. Całą resztą zajmuje się nasz doświadczony prawnik, a Państwo czekają na rezultat.

Jak wygląda i ile kosztuje przykładowy pakiet?
  • Pakiet obejmuje do 3 windykacji miesięcznie (wezwania do zapłaty), a samą ilość spraw rozliczamy kwartalnie – przykładowo w ostatnim miesiącu kwartału mogą Państwo wykorzystać wszystkie 9 windykacji.
  • Dodatkowe zlecenia (np. pozew sądowy) zawsze ustalamy wspólnie i wymagają one Państwa wyraźnej akceptacji. W przypadku wypowiedzenia umowy w terminie pierwszych 3 miesięcy umowa kończy się z ostatnim dniem tego okresu, po upływie tego okresu mogą Państwo wypowiedzieć umowę z 1 miesięcznym terminem wypowiedzenia.
  • Wynagrodzenie Kancelarii to jedyne 29 zł netto / miesięcznie

Nasi eksperci są regularnie cytowani w mediach

Poznaj opinie sprzedawców internetowych z jakimi współpracujemy od 5 lat

Stwierdzamy, że wybór serwisu ProKonsumencki.pl był jak najbardziej trafny i przyczynił się do tego, że w sposób profesjonalny dbamy o prawa Konsumenta, co wpływa również na wizerunek naszej firmy. Rekomendujemy firmę Netlibre Sp. z o.o. jako solidnego partnera.

Wojciech Lipka

Sklep ArtColor

W imieniu SmarMedia Sp. z o.o. mam przyjemność polecić usługi firmy Netlibre Sp. z o.o.o z siedzibą w Poznaniu właściciela marki “ProKonsumencki.pl”. (…) Zlecenie przygotowania regulaminu i polityki prywatności dla nowo otwieranego sklepu internetowego sklep.smartmedia.com.pl, powierzone ww. firmie, zostało wykonane terminowo i profesjonalnie. Firmę możemy polecić jako profesjonalnego i solidnego wykonawcę.

Bartosz Sobolewski

Sklep SmartMedia.com.pl

Polecam serwis Prokonsumencki.pl jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego. Nasza firma współpracowała z serwisem przy opracowywaniu regulaminu dla naszego sklepu internetowego. Współpraca przebiegła bez komplikacji i z zachowaniem najwyższego profesjonalizmowi. Dziękuję i polecam firmę jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Roman Godek

Sklep Chantal

Wsparcie prawne zapewnia

Prokonsumencki.pl

Prawnicy serwisu specjalizują się w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzając i pomagając w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Sprawdzone sklepy mogą liczyć na nadanie certyfikatu “Sklep Prokonsumencki”, który wyróżnia rzetelnych i profesjonalnych sprzedawców internetowych.

Kancelaria Bugajski

Jestem radcą prawnym i pomagam przedsiębiorcom w rozwijaniu ich działalności oraz zabezpieczaniu ich interesów. Cenię sobie szybkość działania, wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie Klienta. Na co dzień pracuję w Poznaniu, ale dzięki środkom komunikacji elektronicznej obsługuję Klientów z całej Polski. Zapraszam Cię do współpracy!

Czy prowadzisz sklep internetowy?

 

Czy sprzedajesz produkty online lub na Allegro?

Zapisz się na newsletter prawny!

 

Otrzymasz bezpłatnie poradniki, porady prawne

i będziesz na bieżąco ze zmianami w prawie.

Dziękujemy :)

 

Sprawdź teraz swoją skrzynkę email

(również folder - spam)

 

 

Wysłaliśmy Tobie 3 bonusy:

1) voucher na bezpłatną 10 minutową konsultację prawną

2) kupon 100 zł na nasze usługi prawnika

2) profesjonalne wzory pism dla sprzedawcy

Szukasz pomocy

przy zwrocie lub reklamacji?

 

Kliknij i dołącz do naszej grupy wsparcia na Facebooku!