regulamin sprzedaży na Allegro
Sprzedajesz na Allegro?
Zamów bezpłatną wycenę opracowania regulaminu
Napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą propozycję opracowania regulaminu sprzedaży na Allegro dla Twojego konta. Pamiętaj, że taki obowiązek ma każdy sprzedawca!

Dlaczego warto zainwestować w regulamin sprzedaży na Allegro?

Spełnij wymogi prawne

Pamiętaj, że sprzedając na Allegro musisz przedstawić kupującemu wymagane prawnie informacje – do tego właśnie służy regulamin!

Zwiększ zaufanie kupujących

Profesjonalny regulamin na stronie “O mnie” sprawia, że kupujący zyskują większe zaufanie do sprzedawcy – widzą, że traktujesz ich poważnie

Zabezpiecz swoje interesy

W spornej sytuacji z klientem to właśnie regulamin na stronie “O mnie” w pierwszej kolejności zabezpiecza Twoje interesy. To twoja pierwsza linia obrony przed nieuczciwymi kupującymi!

Wsparcie prawników

Nasi prawnicy nie zostawiają Cię samego – po opracowaniu regulaminu możesz liczyć na ich pomoc i wsparcie przy zwrotach i reklamacjach towaru

  Zamów bezpłatną wycenę
  lub zadzwoń (61) 847 55 18

  Kim jesteśmy

  Jesteśmy zespołem prawników, którzy specjalizują się w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzając i pomagając w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Sprawdzone sklepy mogą liczyć na nadanie certyfikatu „Sklep Prokonsumencki”, który wyróżnia rzetelnych i profesjonalnych sprzedawców internetowych. Specjalizjemy się w obsłudze sklepów internetowych od ponad 4 lat i pomogliśmy już ponad 3 200 klientom zabezpieczyć swoje interesy pod kątem prawnym.

  Nasi eksperci są regularnie cytowani w mediach

   

   

  Stwierdzamy, że wybór prawników z serwisu Prokonsumencki.pl był jak najbardziej trafny i przyczynił się do tego, że w sposób profesjonalny dbamy o prawa Konsumenta, co wpływa również na wizerunek naszej firmy. Rekomendujemy firmę Netlibre Sp. z o.o. jako solidnego partnera.

  Wojciech Lipka

  Właściciel sklepu Sklep ArtColor

   

  Nasi partnerzy

   

  Napisz do nas i otrzymaj bezpłatną wycenę

  Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia specjalistów!

  Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter prawny dla Sprzedawców i otrzymaj poradnik

  Przygotuj się do zmian przepisów od 2023 - ponad 35 stron treści od doświadczonych prawników dla Ciebie!

  SUKCES - zapisałeś się!