Oferta pracy w serwisie Prokonsumencki.pl

Poszukujemy obecnie osób studiujących zaocznie prawo do naszego zespołu prawnego.

OFERUJEMY:

– możliwość rozwoju w kwestiach prawnych związanych z branżą ecommerce i nowych technologii oraz GIODO
– atrakcyjne warunki wynagrodzenia
– profesjonalne szkolenia przez prawników i wsparcie ze strony zespołu
– praca w nieformalnej atmosferze, w gronie młodych osób
– zatrudnienie na pełen etat i elastyczny dzień pracy

OBOWIĄZKI:

– przygotowywanie regulaminów, umów i pism dla sklepów internetowych
– wsparcie prawne sprzedawców internetowych przy obsłudze reklamacji i zwrotów
– redagowanie artykułów, odpowiedzi i notek wokół prawa ecommerce

WYMAGANIA:

– zaoczny student 1-4 roku kierunku związanego z prawem
– zainteresowanie prawem ecommerce
– mile widziane zainteresowanie kwestiami ochrony danych osobowych i GIODO
– dostępności na pełen etat lub 3/4 etatu
– zaangażowania w pracę i gotowości dołączenia do młodego zespołu prawników

O NAS:

Tworzymy zespół doświadczonych prawników specjalizujących się w kwestiach prawnych związanych z prowadzeniem sklepu internetowego. Pomagamy sprzedawcom sprawdzając i pisząc dla nich bezpieczny regulamin sklepu internetowego. Przeprowadzamy audyty stron sklepu pod kątem obowiązków informacyjnych oraz zapewniamy wsparcie przy reklamacjach i zwrotach.

MIEJSCE ZATRUDNIENIA:

Poznań, centrum. Klimatyzowane, wygodne biuro w wieżowcu o podwyższonym standardzie przy rondzie Kaponiera, ul. Sienkiewicza.

PROCES REKRUTACJI:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV. Wybrane osoby poprosimy następnie o rozwiązanie prostego studium przypadku i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

DANE KONTAKTOWE:

mail: rafal@prokonsumencki.pl
tel: 61 847 55 18