Zaznacz stronę

 Dziękujemy za wysłanie wiadomości 🙂

Odzywamy się zazwyczaj w ciągu 60 minut ale jeśli chcesz szybciej porozmawiać z nami, to możesz zadzwonić do nas teraz: 61 847 55 18

(pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-18)

Zaufało nam już ponad 5 250 sprzedawców z całej Polski (od 2010 roku).

Poznaj opinie naszych klientów o usługach prawników

Mamy przyjemność współpracować z serwisem Prokonsumencki.pl od 2011 roku. Prawnicy pomogli nam opracować profesjonalny i zabezpieczający nasze interesy regulamin, dzięki czemu możemy skupić się na rozwijaniu naszego sklepu. Z kolei dzięki nieustającej opiece prawnej mamy pewność, że otrzymamy wsparcie w każdej, nawet najtrudniejszej sprawie.

Możemy polecić prawników serwisu Prokonsumencki.pl jako rzetelnych i profesjonalnych wykonawców w każdej zleconej im pracy. Paweł Zwirecki

Dyrektor, Sklep eObuwie.com.pl

Kiedy otworzyłam swój pierwszy sklep internetowy, jako laik zmagałam się z dylematem jak poprawnie napisać tak ważny dokument jak regulamin. Zdecydowałam się na zlecenie tego trudnego zadania serwisowi Prokonsumencki.
I to była najlepsza z możliwych decyzji. Regulamin napisany przez serwis daje mi poczucie profesjonalizmu i bezpieczeństwa, które tym samym ja mogę dać moim potencjalnym odbiorcom. Współpraca z serwisem jest na najwyższym poziomie. Profesjonalnie, pomocnie i błyskawicznie.
Tym z Państwa,którzy zadają sobie pytanie czy warto podjąć współpracę z serwisem Prokonsumencki zdecydowanie odpowiem – Tak przez duże T. Tamara Jarzembowska-Piasecka

Właściciel, Sklep TopArtGaleriaSztuki.pl

Firma chcąca otworzyć sklep internetowy musi spełnić wiele obowiązków, wynikających z przepisów prawa, które chronią konsumentów. W rzetelnym wywiązaniu się z tych wymagań, najlepiej skorzystać z porady specjalistów znających te wszystkie zawiłości prawne. Nasz sklep skarbeksklep.pl został sprawdzony pod tym względem przez prawnika z Prokonsumencki.pl. Firma przygotowała dla nas Regulamin sklepu internetowego, politykę prywatności oraz ostateczny audyt sprawdzający poprawność działania naszego sklepu.

Polecam współpracę z Prokonsumencki.pl. Każda z usług została wykonana profesjonalnie. Na szereg pytań dostaliśmy wyczerpującą odpowiedź. Cena usług jest satysfakcjonująca. Ewa Skrzekut-Bak

Sklep Skarbeksklep.pl

W imieniu SmarMedia Sp. z o.o. mam przyjemność polecić usługi firmy Netlibre Sp. z o.o.o z siedzibą w Poznaniu właściciela marki “ProKonsumencki.pl”.

SmartMedia Sp. z o.o. rozpoczeła współpracę z firmą Netlibre Sp. z o.o. w sierpniu 2012 roku. Zlecenie przygotowania regulaminu i polityki prywatności dla nowo otwieranego sklepu internetowego sklep.smartmedia.com.pl, powierzone ww. firmie, zostało wykonane terminowo i profesjonalnie.

Firmę możemy polecić jako profesjonalnego i solidnego wykonawcę. Bartosz Sobolewski

Sklep SmartMedia.com.pl

W styczniu br. nasza firma nawiązała współpracę z firmą NETLIBRE SP. Z O.O. Współpraca układała się wzorowo. Analizie został poddany każdy etap realizacji zamówienia w naszym sklepie, a także każdy aspekt umowy zawieranej na odległość. Dzięki doświadczeniu i kompetencji firmy NETLIBRE SP. Z O.O. nasza firma otrzymała w marcu 2012 r. wyróżnienie w konkursie „Bezpieczny eSklep” organizowanym pod patronatem Ministerstwa Gospodarki. Z całym przekonaniem mogę poświadczyć, że firmę NETLIBRE SP. Z O.O. cechuje wysoki profesjonalizm, bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, oraz bardzo krótki termin przygotowania całości zlecenia. Grzegorz Basta

Sklep Sortmund.pl

Nasi prawnicy pełnią role ekspertów w mediach

Sprawdź poniżej kilka naszych cytatów w prasie ogólnopolskiej

Zaufali nam

Nasi partnerzy

Serwis prawny Prokonsumencki.pl należy do Netlibre sp. z o.o.

Św. Wawrzyńca 1C/10, 60-539 Poznań, KRS: 0000395252, Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII W. Gospodarczy KRS kapitał zakładowy: 5.000 zł, NIP 7811872393, tel. (61) 847 55 18, kontakt@prokonsumencki.pl

Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem kilkunastu prawników specjalizujących się od 2010 roku w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzających i pomagających w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Przygotowujemy dokumentację GIODO i dostosowujemy sklepy pod RODO. Zajmujemy się również przygotowywaniem umów dla przedsiębiorców z branży e-handlu i IT.

Przez 8 lat działalności w obsłudze sklepów internetowych, pomogliśmy już ponad 5 250 klientom zabezpieczyć swoje interesy pod kątem prawnym. Sprawdzone sklepy mogą liczyć na nadanie certyfikatu „Sklep Prokonsumencki”, którym wyróżniamy rzetelnych i profesjonalnych sprzedawców internetowych.

Naszą dewizą jest dbałość o spokój i bezpieczeństwo naszych Klientów tak, aby mogli się oni skupić na prowadzeniu swojego biznesu.

Czy prowadzisz sklep internetowy?

 

Czy sprzedajesz produkty online lub na Allegro?

Zapisz się na newsletter prawny!

 

Otrzymasz bezpłatnie poradniki, porady prawne

i będziesz na bieżąco ze zmianami w prawie.

Dziękujemy :)

 

Sprawdź teraz swoją skrzynkę email

(również folder - spam)

 

 

Wysłaliśmy Tobie 3 bonusy:

1) voucher na bezpłatną 10 minutową konsultację prawną

2) kupon 100 zł na nasze usługi prawnika

2) profesjonalne wzory pism dla sprzedawcy

Szukasz pomocy

przy zwrocie lub reklamacji?

 

Kliknij i dołącz do naszej grupy wsparcia na Facebooku!