Dziękujemy za kontakt w sprawie szkolenia 🙂

Odzywamy się zazwyczaj w ciągu 30 minut ale jeśli chcesz szybciej porozmawiać z nami, to możesz zadzwonić do nas teraz na nr tel. 61 847 55 18

(pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-18)

Zaufało nam już prawie 6 000 sprzedawców

Przejrzyj referencje dot. naszego szkolenia:

Prawnicy z serwisu Prokonsumencki już trzeci rok z rzędu przeprowadzili dla naszych pracowników szkolenie prawne – po raz trzeci z prawa konsumenckiego oraz po raz pierwszy z prawa transportowego.

Celem szkoleń było zwiększenie wiedzy pracowników naszej Spółki, co z kolei ma usprawnić pracę działu obsługi klienta z korzyścią zarówno dla Spółki, jak i jej klientów.

Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi prawników serwisu Prokonsumencki każdemu przedsiębiorcy, który chciałby poszerzyć wiedzę swoją i swoich pracowników w zakresie prawa konsumenckiego oraz transportowego.

Anna Krysiak

Sklep Oponeo.pl

W dniu 24 października 2018 r. zostało przeprowadzone w naszej siedzibie szkolenie przez prawników z serwisu Prokonsumencki.pl na temat PRAWO W SKLEPIE W SKLEPIE INTERNETOWYM. Szkolenie to było przeprowadzone już po raz drugi w naszej firmie. […]

Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi prawników z serwisu Prokonsumencki.pl każdej firmie, szczególnie sprzedawcom internetowym, dla których tematyka prawna kryje jeszcze wiele wątpliwości – szkolenie z pewnością pozwoli je rozwiać z korzyścią dla sprzedawcy, ale i dla jego klientów.

Igor Habrajski

Hurtownia / sklep Onningen

Prawnicy z serwisu Prokonsumencki przeprowadzili w dniu 8 września 2018 roku w siedzibie naszej firmy szkolenie z zakresu prawa w branży e-commerce.pl

Jesteśmy pod dużym wrażeniem szkolenia – zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Spotkanie przebiegało według jasno określonego planu. Prowadzący nie pozostawił wątpliwości co do tego, że posiada szeroką wiedzę teoretyczną oraz praktyczną na poruszane przez niego tematy prawne. Potrafił pozornie trudną i nieprzystępną materię przekazać w sposób przyjazny i interesujący. […]

Z wielką przyjemnością możemy zarekomendować usługi Prokonsumencki.pl wszystkim przedsiębiorcom, a zwłaszcza tym, którzy prowadzą sklepy internetowe i nadal czują się niepewnie w materii prawnej.

Marta Krogulska

Sklep dziecięcy From Mummy

Szkolenie w formie webinaru zostało zaplanowane na jeden dzień szkoleniowy i obejmowało zagadnienia związane z prawami konsumenta, przepisami regulującymi zawieranie umów na odległość, w tym poprzez sklep internetowy, reklamacjami i zwrotami w sklepie internetowym, sankcjami i zagrożeniami dla sprzedawcy w przypadku nieprzestrzegania przepisów, a także zagadnienia związane z danymi osobowymi. […]

Podsumowując, z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi prawników z serwisu Prokonsumencki.pl każdemu przedsiębiorcy, który chciałby poszerzyć wiedzę swoją i swoich pracowników w zakresie prawa konsumenckiego.

Grzegorz Ciupek

Guarium.com

Z pełnym przekonaniem polecamy firmę PROKONSUMENCKI.pl, z której usług mieliśmy przyjemność skorzystać. Współpraca przy tworzeniu regulaminu i polityki prywatności dla sklepu internetowego shop.DodaQueen.com przebiegała bardzo profesjonalnie i sprawnie. Dzięki rzetelnej opiece prawnej nasza działalność ma zagwarantowane bezpieczeństwo i wiarygodność na rynku e-commerce – co jest dla Nas bardzo cenne.

Wanda Rabczewska

Sklep shop.DodaQueen.com

Mamy przyjemność współpracować z serwisem Prokonsumencki.pl od 2011 roku. Prawnicy pomogli nam opracować profesjonalny i zabezpieczający nasze interesy regulamin, dzięki czemu możemy skupić się na rozwijaniu naszego sklepu. Z kolei dzięki nieustającej opiece prawnej mamy pewność, że otrzymamy wsparcie w każdej, nawet najtrudniejszej sprawie. Możemy polecić prawników serwisu Prokonsumencki.pl jako rzetelnych i profesjonalnych wykonawców w każdej zleconej im pracy.

Paweł Zwirecki

Dyrektor, Sklep eObuwie.com.pl

Nasi prawnicy w mediach

Sprawdź poniżej kilka naszych cytatów w prasie ogólnopolskiej:

Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter prawny dla Sprzedawców i otrzymaj poradnik

Przygotuj się do zmian przepisów od 2023 - ponad 35 stron treści od doświadczonych prawników dla Ciebie!

SUKCES - zapisałeś się!