Zaznacz stronę

Zasady korzystania

Na niniejszym blogu piszemy dla przedsiębiorców o problemach prawnych związanych z prowadzeniem sklepu internetowego. Ten blog ma być platformą przydatnych informacji dla Ciebie i Twojego biznesu. Treści zamieszczone na stronie służą wyłącznie celom informacyjnym – nie stanowią porady prawnej i nie powinny stanowić jedynej podstawy Twojego działania.

Masz pytanie albo wątpliwość? Napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Nasz dane:

Serwis należy do spółki Netlibre Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu; adres siedziby: ul. Św. Wawrzyńca 1C/10, 60-539 Poznań; numer KRS: 0000395252; sąd rejestrowy, w którym przechowywana jest dokumentacja spółki: Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS; kapitał zakładowy: 5.000 zł; NIP 7811872393; adres poczty elektronicznej: kontakt@prokonsumencki.pl (dalej: Administrator);

Dane osobowe:

Wysłanie komentarza do wpisu umieszczonego na blogu wymaga podania swojego adresu poczty elektronicznej (adres e-mail) oraz oznaczenia (imię, pseudonim), które mogą być danymi osobowymi. Dane przetwarzane są przez Administratora. Administrator wskazuje, że przetwarza powyższe dane, w niezbędnym zakresie, jedynie w celu skontaktowania się oraz prowadzenia statystyk odwiedzin blogu. Administrator informuje o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Wymagania techniczne:

Prawidłowe korzystanie z blogu wymaga posiadania dowolnej przeglądarki internetowej zaktualizowanej do najnowszej wersji. W razie jakichkolwiek problemów technicznych prosimy o kontakt na adres poczty elektronicznej: kontakt@prokonsumencki.pl .

Zasady komentowania:

Administrator umożliwia komentowanie wpisów umieszczonych na blogu. Osoby korzystające z blogu obowiązuje zakaz dostarczania treści o charakterze bezprawnym, w szczególności naruszających prawo lub dobre obyczaje. Komentarze powinny odnosić się do zagadnienia poruszonego w  komentowanym wpisie i powinny mieć  charakter merytoryczny, tj. powinny wnosić wartość dodaną do prowadzonej dyskusji.

Odesłania:

Blog może zawierać odnośniki do innych stron internetowych. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych stronach. Administrator namawia by po przejściu na inne strony, zapoznać się z polityką prywatności tam ustaloną. Niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko niniejszego blogu.

Korzystanie z treści:

W braku innego zastrzeżenia, prawa autorskie do treści na blogu należą do Administratora. Korzystanie z zamieszczonych na blogu treści jest dozwolone bez ograniczeń w zakresie własnego użytku osobistego. Korzystanie z zamieszczonych na blogu treści w innym zakresie wymaga uprzedniej zgody Administratora. Wymóg zgody nie dotyczy jednak treści będących tekstami wpisów na blogu (z wyłączeniem zdjęć i innych plików graficznych) pod warunkiem, że korzystający oznaczy treści w sposób wyraźnie wskazujący ich pochodzenie, w szczególności oznaczy je informacją “Tekst pochodzi z serwisu Prokonsumencki.pl“.

Czy prowadzisz sklep internetowy?

 

Czy sprzedajesz produkty online lub na Allegro?

Zapisz się na newsletter prawny!

 

Otrzymasz bezpłatnie poradniki, porady prawne

i będziesz na bieżąco ze zmianami w prawie.

Dziękujemy :)

 

Sprawdź teraz swoją skrzynkę email

(również folder - spam)

 

 

Wysłaliśmy Tobie 3 bonusy:

1) voucher na bezpłatną 10 minutową konsultację prawną

2) kupon 100 zł na nasze usługi prawnika

2) profesjonalne wzory pism dla sprzedawcy

Szukasz pomocy

przy zwrocie lub reklamacji?

 

Kliknij i dołącz do naszej grupy wsparcia na Facebooku!