Wsparcie prawne dla klientów Rolo.pl

Tutaj zamówisz dedykowane wsparcie prawne dla Sprzedawców na Rolo.pl w ramach współpracy z serwisem Prokonsumencki.pl

Rolo.pl we wspólpracy z prawnikami z serwisu Prokonsumencki.pl przygotowało dedykowaną ofertę wsparcia prawnego dla Sprzedawców Rolo.pl. Poniżej możesz się z nią zapoznać – przygotowaliśmy dwa warianty usługi: pakiet ekonomiczny wymagający od Sprzedawcy większej samodzielności przy przygotowaniu dokumentów oraz pakiet premium, gdzie indywidualne wsparcie przy przygotowaniu dokumentów zapewnia prawnik.

Wybierz pakiet dopasowany do Twoich potrzeb:

 PAKIET EKONOMICZNY 

120 zł netto 

jednorazowa i całkowita cena

PAKIET PREMIUM 

 

450 zł netto

jednorazowa i całkowita cena

(w cenie ponad 10 wzorów pism przydatnych przy prowadzeniu sklepu o łącznej wartości ponad 800 PLN!)

 

W pakiecie ekonomicznym otrzymasz:

 

 1. wzór regulaminu sprzedaży w serwisie Rolo.pl wraz z polityką prywatności w dwóch formatach: DOCX i PDF
 2. przykładowe treści do zakładki Twojego sklepu O nas / Kontakt w serwisie Rolo.pl
 3. objaśnienia i komentarze pomocne w samodzielnym uzupełnieniu wzoru
 4. monitoring regulaminu wzorcowego pod kątem klauzul niedozwolonych na rok
 5. roczną aktualizację wzoru pod kątem zmian prawnych wymaganych w tego typu regulaminie oraz polityce prywatności
 6. poradnik odnośnie zmian w sklepie internetowym zgodnie z ustawą o prawach konsumenta

 

Najważniejsze cechy pakietu ekonomicznego:

 

Kupując wzór regulaminu otrzymasz od nas opracowany przez naszych pracowników szablon regulaminu do sklepu internetowego w serwisie Rolo.pl do samodzielnego uzupełnienia. Szablon został stworzony dla standardowego sklepu internetowego sprzedającego rzeczy ruchome. Regulamin otrzymasz zarówno w wersji do uzupełnienia, jak i w wersji z praktycznymi komentarzami, które ułatwią Ci jego uzupełnienie. Pamiętaj, że wzór możesz wykorzystać tylko w jednym sklepie internetowym w ramach jednego konta w serwisie Rolo.pl

 

Przygotowany przez nas szablon regulaminu objęty jest rocznym monitoringiem pod kątem nowych klauzul niedozwolonych z rejestru UOKiK (Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów), który zabezpiecza przed nowymi wpisami uznawanymi za niedozwolone. Monitoring dotyczy szablonu regulaminu i nie obejmuje wprowadzonych przez Ciebie zmian.

 

Roczna aktualizacja regulaminu wzorcowego pod kątem zmian w przepisach – w ustawie o prawach konsumenta oraz w ustawie o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Są to dwie podstawowe ustawy związane z handlem internetowym regulujące między innymi kwestie prawa odstąpienia od umowy. Aktualizacja obejmuje regulamin wzorcowy i nie obejmuje wprowadzonych przez Ciebie zmian.

 

W pakiecie premium otrzymasz: 

 

 1. indywidualnie przygotowany przez prawnika regulamin sprzedaży w serwisie Rolo.pl wraz z polityką prywatności w dwóch formatach DOCX i PDF uwzględniający specyfikę zwrotów i reklamacji w Twojej branży
 2. przykładowe treści do zakładki Twojego sklepu O nas / Kontakt w serwisie Rolo.pl
 3. dodatkowe objaśnienia i komentarze pomocne przy wdrożeniu regulaminu i korzystaniu z niego
 4. monitoring dedykowanego regulaminu pod kątem zmian w prawie oraz klauzul niedozwolonych
 5. 12 porad prawnych z zakresu zwrotów i reklamacji
 6. sprawdzenie znaku towarowego – badamy, czy Twój znak towarowy został już zastrzeżony
 7. indywidualny kontakt z prawnikiem podczas tworzenia regulaminu sprzedaży
 8. roczny certyfikat Sklep Prokonsumencki
 9. materiały dodatkowe – w tym ponad 10 wzorów pism przydatnych przy prowadzeniu sklepu o łącznej wartości 800 PLN (w tym m.in. wzór dokumentacji RODO, wzór tablicy dla sklepu stacjonarnego, wzór regulaminu sprzedaży na Allegro, wzór ogólnych warunków sprzedaży – OWS).

 

Najważniejsze cechy pakietu premium: 

 

Dzięki temu, że nasz prawnik napisze spersonalizowany regulamin pod Twój sklep internetowy, masz pewność, że spełni on wszystkie Twoje indywidualne potrzeby.

 

Przez rok od zakupu pakietu nasz dział prawny będzie monitorował Twój regulamin pod kątem wystąpienia klauzul niedozwolonych, wpisanych w rejestrze UOKiK oraz pod kątem zmian w prawie dotyczących regulaminu sklepu internetowego. Nie będziesz musiał samodzielnie śledzić tych zmian, a w razie potrzeby, zostaniesz przez nas poinformowany o wszelkich wymaganych aktualizacjach dokumentacji.

 

W ramach wsparcia prawnego przy zwrotach i reklamacjach otrzymasz pakiet 12 porad prawnych. Nasz prawnik w takim przypadku analizuje wstępnie sporne kwestie z klientami i doradza rozwiązanie wraz ze wskazaniem podstawy prawnej. 12 porad można wykorzystać w okresie jednego roku. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze. Wspierać będzie Cię prawnik, który doskonale zna Twój regulamin i jest w stanie doradzić Ci szybko i skutecznie.

 

Sprawdzenie znaku towarowego – usługa obejmuje sprawdzenie zastrzeżenia znaku towarowego wybranego przez Sprzedawcę (słownego lub słowno-graficznego) w 4 bazach: Urząd Patentowy RP, EUIPO, WIPO oraz TMview. Sprawdzenie to pierwszy krok do zarejestrowania znaku towarowego i zwiększenia ochrony swojej marki.

 

Certyfikat Sklep Prokonsumencki – zwiększ sprzedaż w swoim sklepie, dzięki wzbudzeniu większego zaufania wśród konsumentów i potwierdzeniu legalności regulaminu. Certyfikat ten jest wydawany przez serwis Prokonsumencki.pl.

 

MATERIAŁY DODATKOWE – w tym ponad 10 wzorów pism przydatnych przy prowadzeniu sklepu

Dlaczego warto zamówić nasz regulamin?

Nasz regulamin, to przygotowany przez prawnika dokument zarówno do sprzedaży konsumentom (B2C), jak i przedsiębiorcom (B2B). Przy tworzeniu regulaminu kładziemy szczególny nacisk na zabezpieczenie interesów Sprzedawcy, dlatego w regulaminie znajdziesz dedykowany punkt regulujący warunki sprzedaży przedsiębiorcom (B2B). To tutaj można np. ustalić warunki przedpłaty za zamówienie, możliwość odstąpienia Sprzedawcy od umowy, czy też wprowadzić ograniczenia albo wyłączenie rękojmi za wady towaru. Nasze regulaminy spełniają wymogi dostawców płatności (np. PayU, Dotpay).

Dzięki naszemu 8 letniemu doświadczeniu opracowaliśmy autorskie zapisy, które pozwolą Ci zabezpieczyć newralgiczne momenty funkcjonowania Twojego sklepu, takie jak zwroty, reklamacje, nieodebrane przesyłki pobraniowe czy też transakcje z przedsiębiorcami.

Dlaczego my?

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Udzielamy gwarancji bezpieczeństwa, co oznacza, że bierzemy na siebie odpowiedzialność za wszystkie zapisy znajdujące się w Twoim regulaminie, dzięki czemu Ty możesz spać spokojnie.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Wierzymy w to, że kompleksowa pomoc będzie dla Ciebie dużym ułatwieniem. Pomożemy Ci na etapie opracowania i wdrożenia dokumentacji. Ponadto przez kolejnych 12 miesięcy będziesz mógł bez dodatkowych opłat korzystać ze wsparcia naszych prawników.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zdobyte przez nas podczas tworzenia dokumentacji prawnej dla 5 250 sklepów internetowych z różnych branż, daje Ci pewność, że skutecznie wesprzemy także Ciebie.

Wypełnij formularz zamówienia:

Zadzwoń:

61 847 55 18

kontakt@prokonsumencki.pl

Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter prawny dla Sprzedawców i otrzymaj poradnik

Przygotuj się do zmian przepisów od 2023 - ponad 35 stron treści od doświadczonych prawników dla Ciebie!

SUKCES - zapisałeś się!