Jak skutecznie zabezpieczyć swoje interesy w umowach dotyczących sklepu i serwisu internetowego

Poradnik przedsiębiorcy przygotowany przez wyspecjalizowanych prawników + Analiza trzech umów, z którymi możesz się spotkać prowadząc sklep internetowy. Element niezbędny, by bezpiecznie i świadomie prowadzić swój biznes.

Pobierz bezpłatny poradnik i zyskaj dostęp do eksperckiej wiedzy!  Chcę otrzymać bezpłatny audyt prawny regulaminu mojego sklepu od prawników

  Poradnik zostanie wysłany na podany adres e-mail

  Nie wysyłamy spamu!

  Dostajemy bardzo dużo zapytań od naszych Klientów. Wiele z nich dotyczy skutecznego zabezpieczenia swoich interesów. Jako sprzedawca internetowy, będziesz zawierał wiele umów – o partnerstwo, o usługi dostawcze dla Twoich przedmiotów, a jeszcze wcześniej o wykonanie sklepu czy serwisu internetowego.

  Postanowiliśmy zatem przeanalizować poszczególne sytuacje, na które będziesz narażony. Po przeczytaniu tego poradnika z pewnością dowiesz się, jak postępować, by zminimalizować ryzyko poniesienia strat w przypadku zawieraniu umów dotyczących sklepu i serwisu internetowego. Polecam serdecznie!

  Rafał Bugajski

  Rafał Bugajski

  Menedżer serwisu Prokonsumencki.pl

  Korzyści dla Ciebie po pobraniu poradnika:

  Treści przygotowane przez prawników

  Wszystkie treści zostały opracowane przez wyspecjalizowanych i doświadczonych prawników, którzy zajmują się prawem konsumenckim na co dzień.

  Bezpłatna wiedza

  Pokażemy Ci dokładnie na co musisz zwrócić uwagę podpisując umowę o wykonanie strony, sklepu czy serwisu internetowego, tak aby prawidłowo zabezpieczyć swoje interesy.

  Dostęp do eksperckiej analizy umów

  Omówimy dla Ciebie poszczególne umowy, które możliwe, że będziesz musiał zawrzeć prowadząc sklep internetowy. Nasze doświadczenie w tym zakresie na pewno będzie pomocne.

  Profesjonalne porady

  Udzielimy Ci kilka bardzo przydatnych rad, które pomogą Ci wybrać najlepszego wykonawcę. Wszystko po to, abyś mógł skupić się na prowadzeniu swojego biznesu zamiast niepotrzebnych sporów.

  Bezpieczeństwo

  Wskażemy Ci najważniejsze kwestie, na które musisz zwrócić uwagę zanim podpiszesz jakąkolwiek umowę. Pozwoli Ci to zaoszczędzić pieniądze i czas oraz uniknąć zbędnego stresu.

  Stałe wsparcie prawne

  Wraz z niezbędnikiem, otrzymujesz dostęp do bezpłatnego wsparcia naszych prawników. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nasi specjaliści są do Twojej

  Co dokładnie znajdziesz w poradniku przedsiębiorcy?

  Korzyści wynikające z zawarcia umowy

  Dlaczego w ogóle warto zawrzeć jakąkolwiek umowę z wykonawcami projektów? Co zyskasz dzięki temu rozwiązaniu? Czy wpłynie to na Twoje bezpieczeństwo? Na te pytania znajdziesz odpowiedzi w naszym poradniku.

  Przydatne i konkretne porady

  Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, udzielimy Ci profesjonalnych i eksperckich rad, które pomogą Ci zabezpieczyć swoje interesy przy okazji podpisywania poszczególnych rodzajów umów.

  Różne aspekty bezpieczeństwa

  Omówimy nie tylko umowę o wykonanie szaty graficznej oraz logo Twojego e-sklepu, ale także poruszymy zagadnienia związane z pozycjonowaniem Twojego serwisu oraz wiele innych aspektów prawnych.

  Dwie części

  Poradnik został podzielony na dwie części, dzięki czemu bez problemu przyswoisz najpierw niezbędne zagadnienia teoretyczne, by później przyjrzeć się opracowanym przez prawników analizie i bez problemu ją zrozumieć.

  Kliknij poniżej i zobacz wybrane strony poradnika
  Pobierz bezpłatny poradnik przedsiębiorcy i zabezpiecz swoje interesy już teraz!

  Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter prawny dla Sprzedawców i otrzymaj poradnik

  Przygotuj się do zmian przepisów od 2023 - ponad 35 stron treści od doświadczonych prawników dla Ciebie!

  SUKCES - zapisałeś się!