Profesjonalne wzory pism dla Sprzedawców przygotowane przez prawników:
Witaj Sprzedawco! Możesz tutaj zadać naszym prawnikom bezpłatne pytanie dotyczące Twojego sklepu internetowego.
0 głosów
82 wizyt
pytanie zadane w Klauzule niedozwolone przez użytkownika (140)
Dzień dobry,

Prowadzę sklep z łóżkami, w związku z czym nawiązałam współprace z producentem mebli. Współpracowalismy 2 lata. Ustalenia były proste, jeden punkt na jedno miasto. Po około 2 latach współpracy producent napisał mi, ze sprzedaż jego łóżek jest zbyt niska i kończy ze mną współpracę. Ofertę swoich łóżek przeniósł do pobliskiej konkurencji, która z nim juz współpracowała w innych swoich punktach. Moje pytanie brzmi: czy od producenta moge wymagac zwrot poniesionych srodków za zakup ekspozycji, z którymi zostałam na stanie? Przy zawieraniu umowy słownej nie było wyznaczone minimum logistyczne. Bardzo prosze o odpowiedź. Dziękuję.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź przez użytkownika Ekspert Prokonsumencki.pl (23.9k)
Dzień dobry,

Odpowiedź na to pytanie będzie wymagała bardziej szczegółowej analizy okoliczności sprawy w ramach odpłatnej porady prawnej. W razie zainteresowania taką poradą, zapraszamy do kontaktu pod adresem email: prawnik@prokonsumencki.pl.

Pozdrawiamy,

326 pytań

331 odpowiedzi

56 komentarzy

673 sprzedawców

Wsparcie Prawne Sprzedawcy to miejsce, w którym możesz bezpłatnie zadawać pytania naszym prawnikom, uzyskać pomoc i wsparcie.Profesjonalne wzory pism dla Sprzedawców przygotowane przez prawników:


...