Profesjonalne wzory pism dla Sprzedawców przygotowane przez prawników:
Witaj Sprzedawco! Możesz tutaj zadać naszym prawnikom bezpłatne pytanie dotyczące Twojego sklepu internetowego.
0 głosów
113 wizyt
pytanie zadane w Zwrot towaru przez użytkownika
Dzień dobry

Mam pytanie czy mogę odstąpić od umowy zakupu mebli, jak podjęłam próby ich skręcania, jednak okazało się że informacja jaką otrzymałam że na pułkach mieścić się będą segregatory okazała się niezgodna z prawdą (co prawda tą informację otrzymałam w innym sklepie internetowym - zakup był dokonany w sklepie który robił najszybszą dostawę).

Z mebli nie mogę wykręcić wszystkich śrubek.

 

Ponadto po rozpakowaniu widziałam drobne uszkodzenia desek na rogach, ale nie zgłaszałam od razu bo bardzo mi zależało na szafce. Zgłosiłam ten fakt jako drugi powód odstąpienia. NIe zrobiłam jednak żadnych zdjęć od razu bo bardzo mi zależało na tych meblach.

 

Nie wiem jednak co mam zrobić bo nie dostałam paragonu ani żadnego innego potwierdzenia dokonania zakupu, mam tylko list przewozowy (ale nie wiem czy to ta sama osoba co wystawiła przedmiot na olx i korespondowała ze mną).

Próby uściślenia tego spełzły na niczym, a w ŚRODĘ MIJA JUŻ TERMIN 14 DNI.

 

Z góry dziękuję za podpowiedź.

Z poważaniem

Agnieszka Chodakowska

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź przez użytkownika Ekspert Prokonsumencki.pl (24k)

Dzień Dobry, 

Pani Agnieszko, w tej sytacji nie można jednoznacznie odpowiedzieć na te pytanie, mamy zbyt mało informacji, bo sytuacja będzie się różnie kształtowała przy rónych wariantach.

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu na kontakt@prokonsumencki.pl 

Pozdrawiam

 

327 pytań

332 odpowiedzi

57 komentarzy

686 sprzedawców

Wsparcie Prawne Sprzedawcy to miejsce, w którym możesz bezpłatnie zadawać pytania naszym prawnikom, uzyskać pomoc i wsparcie.Profesjonalne wzory pism dla Sprzedawców przygotowane przez prawników:


...