Profesjonalne wzory pism dla Sprzedawców przygotowane przez prawników:
Witaj Sprzedawco! Możesz tutaj zadać naszym prawnikom bezpłatne pytanie dotyczące Twojego sklepu internetowego.
+1 głos
29 wizyt
w Zwrot towaru przez użytkownika
Witam.

Zetknelam sie z nastepujaca sytuacja. Umowilam sie ze przedawca na olx.pl, ze kupie u niego uzywana rzecz na kwote 40 zl. W momencie gdy dokonalam przelewu, dostalam od sprzedawcy wiadomosc, ze tej rzeczy juz nie posiada, wiec poprosilam go o zwrot swoich pieniedzy. Od pare dni czekam na zwrot. Zwrocilam sie do tego sprzedawcy z prosba o podanie jakich kolwiek informacji w spawie tego, kiedy moge oczekiwac na zwrot. Wiem, ze wiadomosc zostala przeczytana…ale odpowiedzi nie dostalam .Mam namiary tej osoby, adres oraz numer konta bankowego. Co w tej sytuacji moge zrobic? Do kogo sie zwrocic?

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika Ekspert Prokonsumencki.pl (24.1k)
Szanowna Pani,
proszę wezwać Sprzedawcę do zwrotu płatności dokonanej przez Panią. W wezwaniu tym proszę wyznaczyć termin np. 7 dniowy i wskazać sposób w jaki mają zostać przelane pieniądze. Dla celów dowodowych sugeruję wysłanie powyższego pisma za potwierdzeniem odbioru.
W przypadku dalszych problemów, proszę skorzystać z bezpłatnej pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów.

Pozdrawiamy,

Zespół Prokonsumencki.pl

331 pytań

336 odpowiedzi

63 komentarzy

712 sprzedawców

Wsparcie Prawne Sprzedawcy to miejsce, w którym możesz bezpłatnie zadawać pytania naszym prawnikom, uzyskać pomoc i wsparcie.Profesjonalne wzory pism dla Sprzedawców przygotowane przez prawników:


...