Newsletter prawny dla sprzedawców internetowych 

 

Co zyskasz po zapisie:

1. Dowiesz się pierwszy o zmianach w prawie ecommerce

2. Otrzymasz 6 szablonów pism i 8 poradników 

3. Otrzymasz porady prawne i zaproszenia na webinary

  Kim jesteśmy

   

  Jesteśmy zespołem kilkunastu prawników specjalizujących się w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzających i pomagających w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Przygotowujemy dokumentację i wdrażamy RODO w sklepach. Zajmujemy się również przygotowywaniem umów dla przedsiębiorców z branży e-handlu i IT.

  Działamy już roku 2010 i pomogliśmy już ponad 8 000 klientom zabezpieczyć swoje interesy pod kątem prawnym. Sprawdzone sklepy mogą liczyć na nadanie certyfikatu „Sklep Prokonsumencki”, którym wyróżniamy rzetelnych i profesjonalnych sprzedawców internetowych.

  Naszą dewizą jest dbałość o spokój i bezpieczeństwo naszych Klientów tak, aby mogli się oni skupić na prowadzeniu swojego biznesu. Newsletter prawny to jeden z naszych pomysłów właśnie dla Ciebie!

  Poznaj opinie sprzedawców internetowych, z którymi współpracujemy:

  Stwierdzamy, że wybór serwisu ProKonsumencki.pl był jak najbardziej trafny i przyczynił się do tego, że w sposób profesjonalny dbamy o prawa Konsumenta, co wpływa również na wizerunek naszej firmy. Rekomendujemy firmę Netlibre Sp. z o.o. jako solidnego partnera.

  Wojciech Lipka

  Właściciel, Sklep ArtColor

  W imieniu SmarMedia Sp. z o.o. mam przyjemność polecić usługi firmy Netlibre Sp. z o.o.o z siedzibą w Poznaniu właściciela marki “ProKonsumencki.pl”. (…) Zlecenie przygotowania regulaminu i polityki prywatności dla nowo otwieranego sklepu internetowego sklep.smartmedia.com.pl, powierzone ww. firmie, zostało wykonane terminowo i profesjonalnie. Firmę możemy polecić jako profesjonalnego i solidnego wykonawcę.

  Bartosz Sobolewski

  Manager, Sklep SmartMedia.com.pl

  Polecam serwis Prokonsumencki.pl jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego. Nasza firma współpracowała z serwisem przy opracowywaniu regulaminu dla naszego sklepu internetowego. Współpraca przebiegła bez komplikacji i z zachowaniem najwyższego profesjonalizmowi. Dziękuję i polecam firmę jako godnego zaufania partnera biznesowego.

  Roman Godek

  Właściciel, Sklep Chantal

  Zaufali nam

  Nasi prawnicy są cytowani w mediach

  Nasi partnerzy

  Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter prawny dla Sprzedawców i otrzymaj poradnik

  Przygotuj się do zmian przepisów od 2023 - ponad 35 stron treści od doświadczonych prawników dla Ciebie!

  SUKCES - zapisałeś się!