Zaznacz stronę

GIODO W SKLEPIE INTERNETOWYM

Poradnik Prawny dla początkujących sprzedawców internetowych

Pobierz bezpłatnie poradnik i dowiedz

się jak spełnić swoje obowiązki wobec GIODO

Chcę otrzymać bezpłatny audyt prawny regulaminu mojego sklepu od prawników

Poradnik zostanie wysłany na podany adres e-mail

Nie wysyłamy spamu!

Od początku 2015 roku obowiązują nowe przepisy wynikające z ustawy o ochronie danych osobowych. Zgodnie z nowelizacją, firmy i jednostki organizacyjne, które przetwarzają zbiory danych osobowych muszą spełnić obowiązek wobec GIODO dokonując rejestracji tychże zbiorów lub powołując ABI.

Oddajemy w Twoje ręce poradnik prawny sprzedawcy przygotowany na bazie naszych kilkuletnich doświadczeń. Odpowiadamy w nim na najważniejsze kwestie prawne związane z rejestracją zbiorów danych osobowych oraz najczęstsze pytania naszych klientów.

Rafał Bugajski

Rafał Bugajski

Manager serwisu Prokonsumencki.pl

Co zyskasz pobierając poradnik?

Treści przygotowane przez prawników

Wszystkie treści zostały opracowane przez wyspecjalizowanych i doświadczonych prawników, którzy zajmują się prawem konsumenckim na co dzień od wielu lat.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Najczęściej pojawiające się pytania oraz odpowiedzi na nie specjalnie przygotowane przez wyspecjalizowanych prawników również masz zawsze pod ręką. Wykorzystaj cenną wiedzę zgromadzoną w jednym miejscu!

t

Stały dostęp do najważniejszych informacji

Dzięki zebraniu wszystkich kwestii w jednym miejscu, zyskasz nieograniczony dostęp do nich – w każdej chwili. Nie będziesz już mieć wątpliwości w sprawach dot. regulaminu e-sklepu.

Legalność działań i wzrost zaufania

Działanie zgodnie z obowiązującymi przepisami i dotrzymywanie wymaganych terminów przyczyni się do wzrostu zaufania do Twojego sklepu internetowego.

Bezpieczeństwo

Mając pod ręką wszelkie najważniejsze terminy i obowiązki, zapewniasz sobie bezpieczne i niczym nienarażone funkcjonowanie w branży ecommerce. Działając zgodnie z obowiązującym Cię prawem, nie musisz obawiać się kar czy sankcji ze strony GIODO.

Stałe wsparcie prawne

Wraz z poradnikiem, otrzymasz dostęp do bezpłatnego wsparcia naszych prawników. Jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nasi eksperci są do Twojej dyspozycji.

Czego dowiesz się z poradnika?
  • Zgłoszenie bazy danych do GIODO – czy zawsze jest konieczne?
  • Czym jest zbiór danych osobowych?
  • Zgłoszenie baz danych osobowych czy powołanie ABIego?
  • Podstawowa dokumentacja
  • Sankcje i kary za niespełnienie obowiązków
  • GIODO – krok po kroku
Poznaj opinie sprzedawców internetowych z jakimi współpracujemy od 3 lat

Stwierdzamy, że wybór serwisu ProKonsumencki.pl był jak najbardziej trafny i przyczynił się do tego, że w sposób profesjonalny dbamy o prawa Konsumenta, co wpływa również na wizerunek naszej firmy. Rekomendujemy firmę Netlibre Sp. z o.o. jako solidnego partnera.

Wojciech Lipka

Sklep ArtColor

W imieniu SmarMedia Sp. z o.o. mam przyjemność polecić usługi firmy Netlibre Sp. z o.o.o z siedzibą w Poznaniu właściciela marki “ProKonsumencki.pl”. (…) Zlecenie przygotowania regulaminu i polityki prywatności dla nowo otwieranego sklepu internetowego sklep.smartmedia.com.pl, powierzone ww. firmie, zostało wykonane terminowo i profesjonalnie. Firmę możemy polecić jako profesjonalnego i solidnego wykonawcę.

Bartosz Sobolewski

Sklep SmartMedia.com.pl

Polecam serwis Prokonsumencki.pl jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego. Nasza firma współpracowała z serwisem przy opracowywaniu regulaminu dla naszego sklepu internetowego. Współpraca przebiegła bez komplikacji i z zachowaniem najwyższego profesjonalizmowi. Dziękuję i polecam firmę jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Roman Godek

Sklep Chantal

Autorzy poradnika

Prokonsumencki.pl

Prawnicy serwisu specjalizują się w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzając i pomagając w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Sprawdzone sklepy mogą liczyć na nadanie certyfikatu “Sklep Prokonsumencki”, który wyróżnia rzetelnych i profesjonalnych sprzedawców internetowych.

PRAWOeCOMMERCE.PL

Bezpłatny kurs e-mailowy ze zmian w prawie ecommerce 2014. W ponad 20 lekcjach omówiono dokładnie nowe przepisy związane z wejściem w życie nowej ustawy o prawach konsumenta 25 grudnia 2014 roku. Zapisz się na kurs już teraz, podobnie jak 1500 innych osób!

Pobierz bezpłatny poradnik i zyskaj wiedzę już teraz!

Czy prowadzisz sklep internetowy?

 

Czy sprzedajesz produkty online lub na Allegro?

Zapisz się na newsletter prawny!

 

Otrzymasz bezpłatnie poradniki, porady prawne

i będziesz na bieżąco ze zmianami w prawie.

Dziękujemy :)

 

Sprawdź teraz swoją skrzynkę email

(również folder - spam)

 

 

Wysłaliśmy Tobie 3 bonusy:

1) voucher na bezpłatną 10 minutową konsultację prawną

2) kupon 100 zł na nasze usługi prawnika

2) profesjonalne wzory pism dla sprzedawcy

Szukasz pomocy

przy zwrocie lub reklamacji?

 

Kliknij i dołącz do naszej grupy wsparcia na Facebooku!