Zapoznaj się z naszą ofertą

Ruszamy! Pomagamy w eHandlu

Właśnie uruchomiliśmy niniejszy blog. To nasz powitalny wpis. Miło nam Cię powitać na blogu serwisu Prokonsumencki.pl

Trafiłeś do nas więc pewnie prowadzisz sklep albo serwis internetowy i szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Jesteśmy po to aby Ci pomóc. Będziemy tutaj omawiać zagadnienia związane z prowadzeniem sklepu oraz serwisu internetowego, w szczególności od strony prawnej. Na bieżąco będziemy omawiać problemy związane z prowadzeniem ebiznesu, a także postaramy się znaleźć ich rozwiązanie.

Nie zapominamy oczywiście o konsumentach, czyli klientach naszych klientów i również od czasu do czasu będziemy tutaj publikować ciekawsze informacje związane z prawem konsumenckim oraz planowanymi w tym zakresie zmianami. Pamiętamy, że wszelkie zmiany w zakresie praw i obowiązków konsumentów wywołują zazwyczaj bezpośredni skutek dla przedsiębiorców, w tym także tych internetowych.

Wszelkie uwagi i pytania są mile widziane, chcemy aby niniejszy blog stał się platformą przydatnych informacji dla Twojego ebiznesu.

Ruszamy! Pomagamy w eHandlu
3 votes, 5.00 avg. rating (98% score)

1 Komentarz

  1. Bardzo fajny pomysł na blog! E-sklepy nieustannie zyskują na popularności, dlatego dobrze, że ktoś postanowił stworzyć blog właśnie o tym jak umiejętnie prowadzić e-sklep. Na pewno będę tu zaglądać.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uzupełnij brakującą liczbę: * *

Czy zamierzasz otworzyć sklep internetowy albo już sprzedajesz online?

Zapisz się teraz na newsletter prawny

otrzymasz za darmo poradniki i porady prawne!

Będziesz na bieżąco ze zmianami prawa doty. sprzedaży internetowej i zabezpieczysz lepiej interesy swojej firmy.