Audyt regulaminu sklepu internetowego został zamówiony 🙂

Odzywamy się zazwyczaj w ciągu 60 minut ale jeśli chcesz szybciej porozmawiać z nami, to możesz zadzwonić do nas teraz: 61 847 55 18

(pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-18)

 

Kim jesteśmy

 

Jesteśmy zespołem prawników, którzy specjalizują się w zagadnieniach prawa konsumenckiego, doradzając i pomagając w prowadzeniu sklepu internetowego zgodnie z prawem. Sprawdzone sklepy mogą liczyć na nadanie certyfikatu „Sklep Prokonsumencki”, który wyróżnia rzetelnych i profesjonalnych sprzedawców internetowych. Specjalizujemy się w obsłudze sklepów internetowych od ponad 10 lat i pomogliśmy już ponad 8 000 klientom zabezpieczyć swoje interesy pod kątem prawnym. Audyt regulaminów wykonujemy od początku naszej działalności, dlatego korzystając z naszej usługi masz pewność, że zauważymy każdą klauzulę niedozwoloną.

Poznaj opinie sprzedawców internetowych, z którymi współpracujemy
Stwierdzamy, że wybór serwisu ProKonsumencki.pl był jak najbardziej trafny i przyczynił się do tego, że w sposób profesjonalny dbamy o prawa Konsumenta, co wpływa również na wizerunek naszej firmy. Rekomendujemy firmę Netlibre Sp. z o.o. jako solidnego partnera.
Wojciech Lipka

Właściciel, Sklep ArtColor

W imieniu SmarMedia Sp. z o.o. mam przyjemność polecić usługi firmy Netlibre Sp. z o.o.o z siedzibą w Poznaniu właściciela marki “ProKonsumencki.pl”. (…) Zlecenie przygotowania regulaminu i polityki prywatności dla nowo otwieranego sklepu internetowego sklep.smartmedia.com.pl, powierzone ww. firmie, zostało wykonane terminowo i profesjonalnie. Firmę możemy polecić jako profesjonalnego i solidnego wykonawcę.
Bartosz Sobolewski

Manager, Sklep SmartMedia.com.pl

Polecam serwis Prokonsumencki.pl jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego. Nasza firma współpracowała z serwisem przy opracowywaniu regulaminu dla naszego sklepu internetowego. Współpraca przebiegła bez komplikacji i z zachowaniem najwyższego profesjonalizmowi. Dziękuję i polecam firmę jako godnego zaufania partnera biznesowego.
Roman Godek

Właściciel, Sklep Chantal

Zaufali nam

Nasi prawnicy są cytowani w mediach

Nasi partnerzy

Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter prawny dla Sprzedawców i otrzymaj poradnik

Przygotuj się do zmian przepisów od 2023 - ponad 35 stron treści od doświadczonych prawników dla Ciebie!

SUKCES - zapisałeś się!